Prieks Tūre - Krāpšana

Martā tika iegādāts prieks.lv kupons ceļojumam uz Krētu no 26.08.-03.09.2017. Mājas lapā bija norādīta ceļojuma cena (229,00 eur + piemaksa par 3 ekskursijām (185,00 eur). Trīs ekskursijas pēc izvēles bija obligātas. Arī līgumā bija norādīta ceļojuma un trīs ekskursiju kopējā summa, kura arī tika samaksāta līdz noteiktajam termiņam, rēķinoties, ka nekādi papildizdevumi vairs nebūs nepieciešami, neskaitot, protams, ēdināšanu.
Tomēr aizbraucot ceļojumā, nācās saskarties ar situāciju, ka, apmeklējot izvēlētās ekskursijas, vietējais gids pieprasīja par ekskursijām samaksāt vēl papildu maksu. Sazinoties ar “Prieks Tūre” un prasot paskaidrojumu, par ko esmu iepriekš maksājusi, ja man ceļojumā uz vietas vēl papildus jāmaksā, saņēmu atbildi, ka Prieks Tūrei esmu samaksājusi par gidu un autobusa pakalpojumiem, ka autobuss gida pavadībā mūs nogādā no apartamentiem līdz ekskursijas objektam. Pārskatot līgumu, neredzu nevienu punktu, kurā tas būtu minēts, jo līgumā rakstīta ekskursija un tās cena, ar ko loģiski saprotams, ka tā ir cena par ekskursiju, nevis tikai par autobusa pakalpojumiem. Piemēram, līgumā minēts, ka ekskursija Samārijas aiza maksā 65,00 eur vienai personai, bet tur uz vietas no personas tika prasīti vēl papildus 16,00 par ieeju aizā un kuģīti. Tad sanāk, ka 65,00 eur Prieks Tūrei samaksāju par to, ka gids mūs ar autobusu aizved līdz aizai un viss. Uzskatu, ka tā ir maldināšana, līgumā precīzi nenorādot, kas slēpjas zem cenas 65,00 eur. Jo gadījumā, ja nebūtu bijusi lieka nauda līdzi, būtu spiesti palikt pie aizas, nekur vairs netiekot tālāk. Pēc saziņas ar tūrisma operatoru un neapmierinātības izpaušanas, mājas lapā uzreiz tika veikts labojums, ka ieeja Samārijas aizā un kuģītis ir papildizdevums, tomēr tas nemaina faktu, ka mēs par to netikām informēti un līgumā tas nebija minēts. Pretējā gadījumā tik dārgu ekskursiju mēs nebūtu izvēlējušies. Uzskatu, ka līgumā un mājas lapā būtu jānorāda nevis ekskursija, bet transfērs, jo reāli tiek samaksāts tikai par autobusa pakalpojumiem, nevis par objektu apskati.
Tāpat tika iegādāta ekskursija Vouves-Gonia klosteris-Falasarna, kur viens no apskates objektiem būšot olīvu pārstrādes rūpnīcas apmeklējums, tomēr šāda ekskursija nenotika. Tā kā gidi galvenokārt runāja, manuprāt, poļu, čehu un ļoti sliktā krievu valodā, tad lielākā daļa ekskursiju netika saprastas, lai gan mēs rēķinājāmies, ka gids runās arī latviešu valodā, jo mājas lapā norādīts, ka gida pakalpojumi ir krievu UN latviešu valodās.
Esmu ļoti neapmierināta ar Prieks Tūre pakalpojumiem, lai gan iepriekš pirms diviem gadiem ceļojot uz Melnkalni ar autobusu, viss bija perfekti noorganizēts. Tomēr pēc ceļojuma uz Krētu noteikti vairs neizvēlēšos Prieks Tūre pakalpojumus.

K

Работяга 04.10.2017

Tas ir latvija.. es vispar brinos ka tadi firmi vispar eksiste, atsutit cilveku celojuma lai vins uz ielas pie kada muzeja lasa ligumu jo tur vinu vienkarsi neielaida... stulbums..

S sunsviņzin 04.11.2017

Mums bija tieši tas pats. Pie aizas "pēkšņi" izrādījās, ka ir jāpiemaksā. Ekskursija sanāk nereāli dārga, īpaši ņemot vērā, ka gids ir tikai autobusā, kur fiksi izstāsta visu to pašu, ko var izlasīt bukletiņā. Tāda apčakarētības sajūta. Starp citu, arī olīveļļas pārstrādes rūpnīcu neredzējām. Izskatās, ka piedāvātā programma un no reālās programmas atšķiras.
Nu un par to, ka ekskursijas nav latviešu valodā, tādas nekad nav bijušas (varbūt uz Franciju ar Santu tikai). Kā gan ekskursijas varētu būt latviešu valodā, ja visi "vietējie" gidi ir krievijas krievi? To jau nu firma varēja gan minēt, ka ekskursijas ir TIKAI krievu valodā.