www.sudzibas.lv Prieks Tūre Brauciens uz Horvatiju

Prieks Tūre - Brauciens uz Horvatiju

Как-то купили мы поездку в Хорватию на 11 дней в этой тур фирме. Слышали много отзывов и решили ехать. Что испортило впечатление в первый день - это автобус. Прислали совсем не такой, как обещали при покупке тура, в Хорватию пришлось нам ехать не на туристическом автобусе, предназначенном для дальних путешествий, а на междугороднем рейсовом автобусе. Сразу объясню, что вина есть как турфирмы так и цесиского автопарка, ибо как нам сказали, фирма с которой был заключен договор, в последний момент прислала не тот автобус. Александру привет. Лучший гид, советую в Хорватию ехать с ним! Еще одно, что подпортило впечатление о поездке - это было проживание в самой Хорватии в г. Клек. Жара в домиках, спать было практически не реально. На утро все ходили покусанные - ибо в домиках и на подушке даже лазали муравьи. А спальные комнатки были даже меньше чем ванна с туалетом.

T tan6 20.08.2015

Ездили в Болгарию через эту фирму 06.08. Автобус был хороший, с удобными креслами. Гостиницы хорошие. Замечательная руководитель группы Teiksma, очень интересно, ненавязчиво рассказывала, сама очень тактичная и выдержанная. Большое спасибо фирме и гиду!!!

E enolla 09.10.2015

Полностью соглашусь с комментарием о поездки в Хорватию с Prieks ture . Я с семьей ездила в этот тур 23.07.15. Гид Янис был ужасный. Организация на низком уровне. Автобус все время ломался. Апартаменты в Клеке маленькие и грязные. В апартаментах очень жарко.Кондиционера нет, а вентиляторы как нам сказали сломали предыдущие постояльцы. Пришлось купить самим чтобы не испортить отдых окончательно. Отдых спасали только красоты Хорватии. По приезду написала отзыв у Prieks ture на сайте, но его на сайте нет...Там стоят только хорошие отзывы...Наверно сами пишут. Больше никогда не поеду отдыхать с этим туром и вам не советую!

W wija 02.11.2015

Ехали в Хорватию 23. 07.2015 Очень понравилось. Гид Янис замечательный, весёлый, заботливый. Думаю ещё поедем.

M mikrendo 28.02.2016

Es 2014.gada septembrī braucu ar prieks.lv uz Horvātiju. Par viesnīcām: labākā viesnīca bija Polijā (gan numurs moderns un patīkams, gan brokastīs bija garšīgas). Visbriesmīgākā viesnīca bija Zagrebā - netīrs numurs, pelējums vietām, vannas istabā arī pelējums, godīgi sākot bija bail kādu infekciju saķert, pašai viesnīcai kāpņu telpā bija redzams,ka vietām sienas caurumi, kukaiņi rāpo utt., toties brokastīs pasniedza garšīgas. Pašā Klekā namiņš,kurā dzīvojām bija pašaurs,bet pieņemams, tāpat mēs dienu pavadījām vai nu pludmalē vai apmeklējot kādu ekskursiju un tikai naktīs pārlaidām tur. Vienīgi jāuzmanās no kukaiņiem un visādiem rāpuļiem, tie var izlīst no spilvena arī ārā (šajā ziņā ne viens vien grupas dalībnieks piedzīvoja nepatīkamu pārsteigumu). Gultas veļu tur nemainīja visu nedēļu, Istabene atnāca tikai miskasti iznest. Pludmale man patika. Var gan peldēt,gan mierīgi sauļoties, pa visu nedēļu tikai 1 jūras ezi redzējām. Par ekskursijām: gandrīz visās ekskursijās baigā skriešanā, gribējās,lai būtu vairāk laika apskatei. Otrs - nebrauciet uz to zivju restorānu Bosnijā-Hercegovinā. Bija apsolītās smalkas pusdienas zivju restorānā pa 15€. Ja godīgi dabas skati tur ir skaisti,bet ēšana vienkārši nožēlojama- sākumā atnesa bļodu ar kāpostiem, pēc 30min. vēl kalnu ar kartupeļiem un vienu mazu zivs gabaliņu. Ja gribi padzerties, par to vēl jāpiemaksā (2€ 300ml colā). Vienu vārdu sākot tas nav tā vērts. Par pārējām ekskursijām neko sliktu nesaku, bija tīri ok. Mums gide bija atraktīva jauna meitene Ksenija - vispār malacis, bet tā trakā skriešana daudziem nebija pa prātam...