Prieks Tūre - Atsauksme

Ceļojums uz Melnkalni 17-27septembrim. Labi organizēts.Erudīta gide Žanna un autobusa šoferīši vienkārši perfekti,kuri rūpējas par mūsu drošību ceļojuma laikā.Ļoti galanti šoferi transfērā Valmiera-Rīga-Valmiera.Vietēja gide Melnkalnē diezgan augsprātīga. Cenas vietējām ekskursijām Melnkalnē ar Prieks Tūre salīdzinot uz vietas piedāvātajām uz pusi dārgākas,potenciālajiem braucējiem iesaku tās pirkt Melnkalnē.Viesnīcas un apartamenti atbilstoši piedāvajumā uzrādītajam.Autobuss jauns.
Veiksmi kolektīvam
Valdis.

Liels paldies, Valdi, par Jūsu izsmalcināto fantāziju. Šobrīd visas reklāmas menedžeru vakances ir aizņemtas, taču varbūt nākotnē varam cerēt uz sadarbību ar tik rūdītu reklāmas autoru. Ja gadījumā rodas problēmas ar darbu Prieks Tūre, labprāt uzņemtu Jūs savā komandā!