www.sudzibas.lv Plus Punkts Maksa par apkalpošanu

Plus Punkts - Maksa par apkalpošanu

Veids kā zaudēt ieņēmumus, uzliek apgrozijumu un tagad uzliek vēl maksu par apkalpošanu..patiesībā nesaprotu, kur ir visas pārdevējas kāpēc nesaiet kopā un neprotestē jeb vienkārsi iebiedētas..?izskatās ka mūsējiem naudas vienmēr par maz..ja jau maksa par apkalpošanu, tad lūdzu piemaksu pārdēvejam par apkalpošanu..loģiski man škiet ne?Jeb vadība uzskata ka viņi apkalpo pircēju..kuru drīz vispār nebūs..IEROSINĀJUMS-uzliekam 10 santimi uz cigaretēm par apkalpošanu-tas prasa vairāk rūpes un darba?Jeb tā ir akcīzes prece un nevar piemērot maksu par apkalpošanu?

D

A Aigarins 18.05.2012

Iteikums pluspunta vadibas komandai, kapec Jus vel maksajat grasus saviem darbiniekiem, vai nevarat atrast kas par zupasskivi strada, pa muguru ar riksti un pie darba.Ja nestrada, iekalt vazas pie baznicas, un svetdienas pirms dievkalpojuma publiski pert;]