ELVI - Krāpšana

05.03.18 Veikal ELVI Ogre, brīvības iela iegādājos pirādziņus ar šķiņķi par pāris gabaliem samaksāju 1,27. Atnākot uz mājām un uzliekot uz galda prieks ciemiņiem nobrīnījāmies ka iekšā no gaļas pat smakas nav. Es nezinu izdarīja to speciāli vai ne, bet es negribēju pirkt izceptu mīklu pāris gabalus par 1,27, ļoti vīlusies.

I Ilonazz 06.03.2018

Pirmkārt, jau jāizsaka dziļa nožēla par jūsu rocību - ciemiņiem pirkt tik bagātīgu cienastu, veselus 2 pīrāgus.
Otrkārt, ir pilnīgi skaidrs, ka par gaļas smaku ir samelots, jo pievienotajos attēlos ir skaidri redzams, ka pildījums pīrāgos tomēr ir bijis, tikai cepot sasūcies mīklā.

I Ilonazz 09.03.2018

Pirmkārt, pīrādziņi bija nopirkt uz galdu tas nenozīmē ka tikai vini tur bija.! Otrkārt domājat ka man vairāk nav ko darīt ka ņemt āra pildījumu no pīrādziņiem?!

Aris22 08.03.2018

riktiga tirgus baaba tas jautrais analitikis

Sveiks, dauni! Vēl dzīvs? Žēl, žēl...

Pievienot komentāru bildei