www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca higiēnas normu neievērošana un nekvalitatīvs darbs

zobārsniecība P.Stradiņa KUS - higiēnas normu neievērošana un nekvalitatīvs darbs

Jau kuro gadu pēc kārtas apmeklēju zobārsti Līgu Kundziņu, kura strāda P.Stradiņa KUS. Viena gada laikā esmu bijusi pie viņas vairākas reizes ar vienu un to pašu zobu labošanas problēmu. Viņas salabotie zobi ik pēc 3-4 mēnešiem atkal ir jāiet un jālabo, jo atkal un atkal krīt ārā plombes, vai pēc kāda laika sāk sāpēt pirms diviem mēnešiem salabotais zobs. Pēdējā gada laikā esmu ievērojusi, ka daktere ir sākusi strādāt bez gumijas cimdiem un ja tā padomā, tad kopš tā laika ar manām zobu smaganām kaut kas nav kārtībā. Te vienā pusē, te otrā pusē virs augšējiem zobiem ik pēc brīža parādās tādas kā baltas pumpiņas, kurām augot lielākām sāk diezgan stipri sāpēt smaganas un arī zobi zem tām. Kad kādā apmeklējuma reizē par to ieminējos dakterei, viņa ar nožēlas pilnu skatienu uz mani paskatījās un noteica: " Ir gan tie mūsdienu cilvēki tik jūtīgi palikuši, žēlojas par kaut kādām tur sīkam pumpiņām. Nu nepievērsiet taču tām uzmanību, tas nav nekas šausmīgs" . Manai darbabiedrenei, kura ar līdzīgu problēmu bija devusies pie cita zobārsta citā klīnikā turienes zobārsti pret šīm "sīkajām pumpiņām" tik vieglprātīgi nebija attiekušies - iztaisīja rentgenu un konstatējot, ka tur ir sakrājušās strutas, veica visu nepieciešamo, lai tās likvidētu. Man nesen augšžokļa zobus pārklāja ar heliomateriālu, jo viņi bija tik daudzas reizes laboti atkal un atkal, ka ne pēc kā vairs neizskatījās. Un tagad pēc nepilnām 4 nedēļām virs viena no šiem dārgajiem un baltajiem zobiem atkal ir parādījusies šī mazā pumpiņa un jau sāk sāpēt. Cik naudas vēl būs jāiztērē pie tādiem zobārstiem, lai viņi beidzot salabotu zobus un nesačakarētu turklāt vēl arī tavas smaganas? Varbūt tas ir tāds peļņas paņēmiens: slikti salabot, lai pēc kāda laika būtu jānāk atkal un atkal, lai naudas plūsma neizsīktu...

Z

U uzzy 25.01.2013

Nekāp uz grābekļa atkal un atkal!
Te būs atrisinājums - maini zobārstu!