www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca 23 nodaļa, Dr. Inese Fišere ir ļoti neprofesionāla ārste

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - 23 nodaļa, Dr. Inese Fišere ir ļoti neprofesionāla ārste

Dr. Inese fišere ir pilnīgi neprofesionāls ārsts, teikšu vairāk viņa ir bīstama.. Savas nezināšanas un neprofesionālisma dēļ. Viņa nespēja atbildēt praktiski ne uz vienu jautājumu. Tā kā manam radiniekam bija nopietnas veselības problēma, tad es vēlējos kaut kādu sakarīgāku paskaidrojumu par tās cēloņiem, bet viņa tikai klusēja, stulbi smaidīja un teica ka viss ir labi, tā jābūt un tt. Nerakstīšu musu ļoti skumju stastu... Vnk ieteiktu viesiem kam ir svarīga jusu un jusu radinieku veselība un dzīviba, pēc iespējas atrāk atteikties no dr. Inese fišeres ārstēšanas... Ļoti ceru ka viņa vairs nenodarīs ne kadam citam tādas smagas sēkas ka bija mums...

V

J Jekaterina Lankovska 21.04.2017

Pilnigi piekriitu autoram. cilveekiem,kuri izveleejas aarsta profesiju,jaauznem uz sevi atbildiibu un,domaju kaa ir nekompetenti daliit pacientus iz saveejiem un citiem,ja tu straada par dezur aarstu nodalaa un esi vienigais aarsts uz to laiku.

K kerritta 21.04.2017

Pilnīgi piekrītu. Esot uzņemšanā daudzus brīnumus esmu redzējusi. Kā vecu kundzi palaiž mājās, jo nodaļā nav vietas, bet tieši tajā pašā laikā citu kundzīti uzņem, kura bija citas ārstes radiniece. Vēlāk veco kundzi vēlreiz ieveda uzņemšanā, bet nu jau daudz bēdīgākā stāvoklī. Re kā! Un kā tagad uzticēties ārstiem.

J Juris 04.05.2017

normāls ārsts
Dr. Šapovalovs, kuram abas rokas ir kreisās, līdz ar to nejēgdams slēgt stomu, mēģina novelt vainu uz kolēģi Fišeri, kura pat tam vājiniekam nav klāt stāvējusi. Krieveļu diletants!

P porta 14.05.2017

Ļoti laba daktere. Pilnīgi nepiekrītu šādam te apvainojumam.

K korso 25.05.2017

Nevaru noticēt apvainojumiem virzītiem pret Dr. Fišeri. Vairākkārt bijis tas gods, kad viņa ārstējusi mani un ģimenes locekļus Ogrē un Rīgā. Tādu pozitīvu attieksmi un profesionālu atdevi novēlētu visiem mediķiem. Uz šādiem entuziastiem turas Latvijas medicīna!

K korso 25.05.2017

par neobjektīvu neslavas celšanu arī Latvijā iestājas kriminālā adbildība!

J Julija Vladimirovna 21.03.2019

Юлия. Благодаря доктору Fišeri я и моя семья живы. Низкий поклон ей! Дай Бог здоровья ей и её семье! Спасибо!

S Sandra 08.07.2019

Pilnīgi nepiekrītu šai kundzei, jo man divas reizes ir bijusi saskare ar dr.Fišeri un abas reizes ļoti pozitīvas.Pirmajā reizē, 2017.gada vasarā manu vīramāti burtiski izglāba ar savu profesionālismu.

Z Zane 12 19.01.2020

Daktere Fišere superiga divas reizes bija operācijas pie viņas visu paskaidroja pirms un pecDaktere pie kuras ar lielako prieku atgrieztos (ja butu spiesta lieta atkal operet)un uzticetu savu ārstēšanu

A Aleksandr Al 08.02.2020

Aleksandrs Belugins
Pilnīgi nepiekrītu šādam te apvainojumam.
Хирург от Бога с огромным профессиональным потенциалом.
Уровень жалобы соответствует уровню развития-это в большинстве случаев.Вы приходите к врачу с УЖЕ СЕРЬЕЗНОЙ ПРОБЛЕМОЙ и ожидаете от доктора чудес.
Есть врачебная этика..к сожалению не всем пациентам она понятна..но у доктора Inese Fišere она определенно есть!

V Vito543 27.04.2022

pilngi piekritu autoram. Neko neizstāstīja par operāciju, ārstēšana - iedeva lapu-izrakstu un pati lasi. Pēc tam izradas, ka es nepareizi ārstējos, jo ārstējos ka sapratu. Attieksme nekāda - klusē un smaida. Tagad jātaisa papildus operācija (protams, ne pie Fišeres), jo nezināma iemesla dēļ iepriekšēja operācija uztaisīta nekvalitatīvi.