www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Drausmīga attieksme/ netliekamās medicīnas centrs

AtrisinātaPaula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Drausmīga attieksme/ netliekamās medicīnas centrs

Atbraucu ar temperatūru pie 40 grādiem, galvas sāpēm, kaulu laužanu, kakla sāpēm, drebuļiem u.c. Tiku nosūtīta pie LOR (Ingara V. kunga). Ārsts atbildēja, ka palīdzēt man nevar, ka lai braucu mājās, atbildot, vai analīzes nav nepieciešamas, saņēmu atbildi, ka tāpat būs sliktas. Izrakstīja antibiotikas ( bez analīzēm)Antibiotikas iznīcina baktērijas, bet tās nepalīdz vīrusu izraisītu saslimšanu ārstēšanā, piemēram, gripas vai Rota vīrusa, kā zinām. Kā arī uz jautājumu, vai man nav gripa atbildēja, ka varbūt arī ir, bet tāpat var gulēt mājās. Saņēmu atbildi, ka palīdzēt nevar, ja slikti, lai braucu pie infektologa un dzeru pretsāpju medikamentus, jo tam domāti bezrecepšu medikamenti! Nozāļoju sevi ar stiprām antibiotikām! Secinājums, ir viens, ja esat otrā pusē Latvijai, prom no sava ģimenes ārsta, tad labāk dzerat bezrecepšu medikamentus un ārstējaties, nekā meklējat palīdzību. Un par šo vizīti, paziņojot, ka palīdzēt nevar, šausmīgo attieksmi, samaksāju 25 eiro, jo neuzskata, ka šis ir neatliekams gadījums, lai samaksa būtu EUR 4,27!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta slima 09.03.2016

Sūdzība atrisināta, atvainojos.