Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikta ēdināšana..

Neko nesaku par apkalpojošo personālu, visu visu to labāko, bet ēdiens tiešām ir briesmīgs! Sanācis, ka palieku slimnīcā nedēļu sakarā ar Kovidu, vīrs nevarēja atvest ēdienu, jo pats ir slims! Pirmspēdējā dienā pasūtīju ēdienu brālim, lai atved siltu, kā arī siltu tēju, jo kamēr iznēsā paplātes, tēja jau ir atdzisusi! Bet šobrīd jau ir pagājušas divas stundas un izskatās, ka pie silta ēdiena un tējas es netikšu, jo paciņas nepiegādā kamēr nav sakrājušās! Saprotu situāciju kāda ir valstī, bet vai tiešām arī ārsti un medmāsiņas šo visu ēd… p. S. Sāku fotografēt uz nedēļas beigām (bija arī zupas, kur makaroni vai rīsi ir vienkārši izšķīduši zupas buljonā)

06.02.2022

O

G Gulbenietis 06.02.2022

Slimnīcas ēdiens vienmēr ir bijis ne visai. Uz aci šis ir +- ok. Esmu tūristu brokastis ar pienu ēdis. Vot tas ir ēdiens :D.

I Ilzebalvi 06.02.2022

Izskatās normāli. Pati ar mazo nesen biju slimnīcā un mazais ēda visu, man arī garšoja. Gan jau pati negatavo labāk.

2024 06.02.2022

Man arī tēvs nesen gulēja Stradiņos, teica ka salīdzinot ar Austrumu slimnīcu Stradiņos vispār ir augstas klases restorāns. Par ārstēšanu gan ir daudz pretenziju bet tas nav par tēmu. Nevajag pārspīlēt, nedzīvojat taču lai ēstu, bet ēdat, lai dzīvotu :)

intel 22.04.2022

Paliku vienreiz RAKUS Gaiļezerā pa nakti, nākošajā rītā saņēmu tēju, manna putru, olu un maizi.

S stellas 06.02.2022

Ēdiens izskatās Ok. Bet pēdējā bildē ar sieru ( noprotams, ka pretenzija pret siera šķēles biezumu) , izskatās diezgan svaigs manikīrs. Ja esat jau nedēļu slimnīcā, tad slima gājāt pie manikīra? Jo uzreiz pēc simptomiem jau uz slimnīcu neviens neskrien, paiet vairākas dienas, parasti vismaz nedēļa, pa māju ar slimības pazīmēm.

Crystal Mayden 07.02.2022

Arī iekrita acīs manikīrs... 🙈

Crystal Mayden 07.02.2022

Starpcitu garšīgs siers! Un laba,bieza šķēle.
Un nē , dakteri ēd jaunajā blokā , kafejnīcā pirmajā stāvā aiz reģistratūras.
Māsas ,māsu palīgi, sanitāri savā nodaļā ēd , savu atnesto ēdienu no mājām.
Ēdiens slimnīcās ir kāds ir.. varteikt bez sāls , maksimāli veselīgs .
Bet kādam tad viņam jābūt?!
Kas jūs tieši neapmierina?