www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca attieksme drausmiiga,aarsti pilniigi nekompetenti!!

Stradinja slimniicas Ginekologijas nodalja - attieksme drausmiiga,aarsti pilniigi nekompetenti!!

IIaak sakot neko labu par sho kantori nevaru pateikt. Rigas Stradinja slimnicas 25. nodalju... attieksme vienkaarshi drausmiiga! nokjuvu tur jo izsaucu aatros( spontaanaa aborta saakuma stadija), beerninju nu ljoti gribeejaas saglabaat...shaados gadijumos ir nekaveejoties jaaved uz slimniicu un kautkas jaaara...uz to ir ne vairaak kaa 4 stundas... ta4u aatrie mani pus stundu maajaas nomocija, tad ved uz slimniicu SEEZHOT( shaados gadijmos ir jaagulj)... atveda uz slimniicu, apseedinaaja uz kreesla un lika gaidiit...nogaidiiju 3 stundas... iissaak sakot jau neko nevareeja glaabt, tas ir jaadara nekaveejoties... Beigu beigaas ielika mani slimniicas 25. nodaljaa... "SPONTAANO ABORTU PALAATAA"... tur ir sadaliits pa palaataam-tie kas uz abortu, tie kam spontaanais aborts un tie kas uz saglabaashanu... drausmas, visi viens uz otru taadus skatienus met (protams, jo katrs zin kapeec viens vai otrs tur atrodas, palaatas ta4u sadaliitas)... nekaa patiikama... notureeja mni tur 2 dienas un laid maajaas... brauccu peec izraksta (cereedama sanjemt vismaz kautkaadas rekomendaacijas, kaa taalaak riikoties), taa vietaa man sejaa iegruuda lapinju, un tas bija viss... sanjeemu izrakstu, nekaadas rekomendaacijas no aarsta nebija-tkaa vinji esot baigi aiznjemti... nu drausmiigi... nevienam neisaku uz turieni doties... !!!

T tautietis 26.07.2010

Es nemaz līdz galam neizlasīju, jo tāpat neko nesapratu. Kaut kas uzrakstīs kaut kādā valodā. Man tātad pfig galu galā...

N nomalas 26.07.2010

Tātad nekas nav mainījies!!! Es tur pabiju ar spontāno abortu pirms tieši 20 gadiem, un teju nonācu Debesu valstībā! Attieksme drausmīga. Palātā bijām 12 sievietes, katru nakti kādai izkrita. Pašām bija jāmazgā palātā grīda. Nevienu labu vārdu par to nodaļu!

J Julija 26.07.2010

Tautieti- galu galaa ja tev pofig, nelasi un neliec komentaarus. Dazhiem cilveekiem taa tik tieshaam ir ljoti saapiiga teema.

D dita 27.07.2010

tiešām briesmigi, necilveki, nesaprotu kā sievietes kuras strāda par masiņām sanitārēm var būt tik necilveciskas īsti briesmoņi, pati arī esmu saskārusies ar necilvēcisku attieksmi Dievs nav mazais bērns un tadam sievietēm ir smags liktenis.

G guna 27.07.2010

Drausmas.

E Elen 27.07.2010

Tur tiešam ir šausmas. Es tur biju un gaidīju 2 stundas kamēr man pieņem ginekologe. Viņa izrakstīja man askorutinu un C vitamīnu (bet vajadzīga bija nospa un magnijs), piedāvāja man paliek 25 nodaļa, bet es zinu ka tur ir un atteicas.
Vakarā es nokļuvu Gailezerā un tur attieksme bija ļoti laba. Rekomendēju ginekologu M.Pukste.
Es tur pavadīju nedeļu un saņemu visus analīzes un rekomendācijas!

J Julija 28.07.2010

Varbuut kaads ir saskaaries ar taadaam probleemaam kaa 1 negatiivaa asins gruppa..?.dzirdeeju ka taados gadijumos noteikti jaaguljas slimniicaa uz saglabaashanu-tagad esmu izmisumaa jo nezinu uz kurieni doties, kur dabuut cilveeecisku attieksmi?

D Dīdī 29.07.2010

To Julia man ir 0negatīvā un septītaja mēnesī ja nešaubos man spricēja anti vielas, tas ir lai mazajam nekaitētu jo vīram ir pozitīva grupa. Es nezinu vai tas ir tas pats bet nu man viss izgāja labi:)

S ska 01.08.2010

toch no rakstita nifiga nevar saprast...iemacies rakstit un tad raksti...25 nodalja ir vislabaakaa

B Burma 01.08.2010

Nu neticu, ja godīgi.
Biju tur uz abortu, attieksme bija ļoti laba, izrakstu iedeva uzreiz, kad rakstījos ārā. Rekomendāciju un konsultāciju nebija, tas gan, jo viņi visi bijuši tiešām aizņemti. Bet par visu izrunājos ar savu ģimenes ārsti un ar savu ginekoloģi.
Esmu ļoti pateicīga par to, ka viss noritējis bez sarežģījumiem, man varēs būt bērni, kaut arī mans gadijums bijis diezgan komplicēts, sarežģīts un biju noraizējusies par to, vai turpmāk man varēs būt bērni.
Mans viedoklis - attieksme ir cilvecīga (no personāla puses, man bija arī sakarīgas palātas biedrenes), ārsti zinoši, profesionāli, darbu savu dara labi, tas, ka pēcāk nevar saņemt no tiem pašiem ārstiem konsultāciju - nu tas ir mīnuss, bet ne tik būtisks. Nav tur nekā tāda, ko pēcāk nevarēs jums izstāstīt un izskaidrot jūsu pašu ginekologs vai ģimenes ārsts.

J Julija 07.08.2010

очень извиняюсь за не грамотность на латышском. к сожалению нет у меня латышского шрифта. в случаи о котором я говорила, я потеряла ребёнка...обидно. хотя понимаю, что если бы немного поторопились-могли бы спасти. я счетаю что это не гуманно и бесчеловечно, заставлять человека, у которого угроза выкидыша, 3 часа сидя на стуле ждать с моря погоды.

Z Zaiga 06.09.2010

Tā FIG- kas neko nesaprot, droši ka, kāda darbiniece no 25. nodaļas, tāpēc tēlo JĀŅTĀRPIŅU

M Maija 14.09.2010

šausmu stāsti par 25. nodaļu man atsauca atmiņā 20 gadus veco notikumu, kad tur nokļuvu ar jau notikušo spontāno abortu. Atceros to garo gaiteni, pa kuru nācās iet pēc tīrīšanas ar reibstošu no narkozes galvu līdz savai raskladuškai otrajā gaiteņas galā. Man pēc tā visa lika iet un nepavadīja. Atceros, kā gāzos kaut kur gaiteņa vidū. Dzirdēju, ka ap mani sapulcējās ļaudis un kā māsiņas dakteres priekšā taisnojās. Tas, lūk, ir noticis tāpēc, ka esmu vazājusies apkārt. Kāda vazāšanās? Pašas vien lika iet. Otrreiz tur nokļūt nevēlētos. Izskatās, ka tur nekas īpaši nav mainījies. Varbūt tas ir subjektīvisms jeb attieksme pēc deguniem?

I I.Broka 05.03.2019

Es varu teikt par 25.nodaļu visus tos labākos vārdus par darbiniekiem,bija man pie viņiem cistas operācija ,paldies saku medmāsiņām ,sanitārītēm un nodaļas vadītājai Maijai Kokarei paldies ,kad jūs esat!