Stradiņi - TELEFONS,DARBA LAIKS

Stradiņiem,laikam darba laiks ir domāts kosmosam,sazvanīt reģistratūru nav iespējams.Lai pieteiktos uz izmeklējumiem veciem cilvēkiem no laukiem-tāliem ir jādzenas uz mūsu Galvaspilsētu. Zvani kad vēlies ar telefonu neviens tur nemāk rīkoties.

A Aija_ 03.03.2014

Es arī šodien (03.03.2014.) zvanīju uz Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas institūta telefona numuru (67069200).
20 reizes mēģināju un visu laiku aizņemts. No šīm 20 reizēm kādas 5 reizes izdevās sazvanīt, tikai neviens nerunāja...

A abcd 03.03.2014

Citur ir līdzīgi. Tikpat neiespējami ir sazvanīt veselības centru Valeo Purvciemā.

Z Zvezda! 03.03.2014

22309203 Valeo! Po etomu nomeru legko dozvonitsja! Registratura 3 ego etaza!

V v789123 04.03.2014

Šodien arī nobesījos zvanīt uz Valmieras Vidzmes slimnīcu ... Kā no 12 sāku zvanīties tā arī līdz 17 nesazvanīju nevienu visu laiku aizņemts !

Latviešu tautas 04.03.2014

Так звоните в 9 е отделение, в регистратуру.