www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Slikts serviss, ko var nosaukt par krāpšanu

Stradiņi, Krūts veselība - Slikts serviss, ko var nosaukt par krāpšanu

Šodien saņēmu savu maksas konsultāciju pie mammaloga dr. Doļģa un biju stipri vīlusies. Konsultācija ilga 3 min un skaidrības nekādas. Samaksāju 30 EUR. Prese daudzkārt raksta, ka sievietes griežas pie speciālistiem par vēlu ar jau ielaistām krūts slimībām....
Man uz konsultāciju bija līdzi savas ginekoloģes veiktais US rezultāts un ARS mamogrāfijas slēdziens. Dakteris uzskatīja, ka ginekologa slēdziens par krūtīm ir vājš un man vajag veikt US kaut kur citur, bet pie viņiem nevarot , jo visi US speciālisti atvaļinājumos - vadošais Latvijas krūts slimību centrs!!!! Netika nozīmēta nekādas analīzes. Vienīgais ieteikums - neuztraukties! Kāpēc veicot pierakstu mani neviens neinformēja par konkrētiem izmeklējumiem, kuri jāveic iepriekš, kāpēc veica pierakstu uz maksas konsultāciju? Uzskatu šo pasākumu par krāpšanu. Man tagad jāmeklē, kur veikt US. Protams, ka lai to izdarītu ātrāk - visur pa maksu un arī tad rindas... Nākamā konsultācija pie mammologa atkal par maksu.