www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca neefektīva ārstēšana un kaitējums veselībai

Stradiņa slimnīcas Otolaringoloģijas nodaļa - neefektīva ārstēšana un kaitējums veselībai

2018. gada 9. jūnijā es atbraucu uz Stradiņiem ar sarkanu, iekaisušu un spīdīgu ausi. Mani aizsūtīja uz otolaringoloģijas nodaļu un nozīmēja ārstu Māru Dauguli, kura mani “ārstēja” ar ciprofloksacinu, Dolmen un tavegilu. Šī ārstēšana bija ar nulles rezultātu, auss palika milzīga, sarkana, satūkusi un spīdīga. Daugule neko nemainīja ārstēšanā.

Es vērsos pie nodaļas vadītājas Sumeragas un teicu, ka jau nedēļu man nav uzlabojumu. Viņa man atbildēja, ka tā ir tāda slimība, neko nevarot izdarīt. Tad es teicu, ka, ja ārstēšana nav efektīva, jāmaina ārstēšanas taktika. Tad Sumeraga vienkārši pagriezās un aizgāja prom.

Veselu nedēļu mani neārstēja, jau sāka pietūkt otrā auss. 15. jūnijā Daugule grasījās mani izrakstīt kā veselu. Man palaimējās, ka auss izmirka, un mani atstāja slimnīcā. Slimnīcā ir noteikums, ka dienas laikā pacients nevar vērsties pēc palīdzības pie cita ārsta. Vienīgā iespēja ir gaidīt nakts dežūru. Tā es arī rīkojos. Dežūrārsts nozīmēja jaunu sistēmu, kas man palīdzēja, jau pēc pirmās sistēmas sākās uzlabošana. Dežūrārsts man pateica arī diagnozi. Daugule nekādi negribēja man pateikt manu diagnozi. Tas ir auss perihondrīts, auss skrimšļa iekaisums. Ar šādu diagnozi ir ļoti svarīgi pēc iespējas ātrāk uzsākt ārstēšanu, jo citādi sākas auss nekroze.

Visas Daugules un Sumeragas darbības liecina par to, ka mani neārstēja tīšām un gribēja visu novest līdz auss nekrozei. Otolaringoloģijas nodaļā notiek daudz savādu darbību, man pat ir bail, ka mani tīšām inficēja ar kādu slimību.
Tatjana A.

T

Dainis 25.06.2018

Beigās Čiburašku izrakstīja no slimnīcas?

davfreim 25.06.2018

" The treatment of choice for auricular perichondritis is fluoroquinoline antibiotics, such as ciprofloxacin, since they show good antipseudomonal activity in addition to their effect against staphylococci. They also penetrate well into the cartilage. However, their use is limited to patients who are more than 18 years old because of their potential damage to young developing cartilage."

Tātad kur problēma? Vai tik atkal nav kāds pārspīlēti izklāstījis savu piepušķoto stāstu?

C critical thinker 25.06.2018

izlasot pēdējos divus teikumus, ir skaidrs, ka šo var neņemt vērā.

C critical thinker 25.06.2018

tās dakteres noteikti uz nodaļas durvīm velk svītriņas - cik pacientus novedušas līdz nekrozei. viņas ēd kūku un dzer šampi, kad tas izdevies. un priecīgi dejo.