Stradiņa slimnīcas 6. nodaļa - Par darbinieku rīcību

Šajā nodaļā ir iedibināta īpatnējā kārtība, kurai darbiniekiem ir vienmēr jāseko – nedomājot, vai tas ir labi vai slikti. Vadības rīcība arī ir jāatbalsta un jāuzskata par paraugu pat tad, ja tā paredz nievājošo attieksmi pret pacientiem jebkādu subjektīvo apsvērumu dēļ un tad, ja šādas rīcības dēļ cieš vismazāk aizsargātie cilvēki. Konkrētajās situācijās, kad vadītājam ienāk prātā pazemojoši izturēties pret kādu no pacientiem, ārstam, kurš ir atbildīgs par šo pacientu, tiek uzspiesta attiecīgā rīcība.
Šādu iemeslu dēļ rodas gadījumi, kad pacientu sāk uzskatīt par simulantu tikai tādēļ, ka ārsts nebija spējīgs noteikt viņam pareizo diagnozi, vienkārši neticot sava pacienta teiktajam vai ignorējot viņa stāvokli. Vēlāk pacients tiek novests līdz tam, ka viņš ir spiests aiziet no ārstu apgaitām, lai neciestu pazemojumus, vai arī vispār aiziet no nodaļas. Un ja cilvēkam var kliegt virsū kā vergam, ņirgāties un uzskatīt to par normālo parādību, tad iestādē tiešām kaut kas nav kārtībā. Viens no piemēriem – nodaļā ir jaunais ārsts, kurš ļoti lepojas ar saviem panākumiem, kas tomēr netraucē viņam uzskatīt nievājošo attieksmi pret pacientiem par pašsaprotamo lietu. Jaunais cilvēks tik ļoti baidās sabojāt karjeru, ka ir gatavs pats apsmiet savu pacientu apgaitu laikā, lai izdevīgāk izrādītu sevi un izdabātu vadībai. Ciniski runājot, tas ir labākais veids, kā sagraut pacienta uzticību, jo neviens pacients vēlāk neuzticēsies tādam ārstam, kurš nekaunējās ņirgāties par viņu - vienalga, par cik izcilu personību ārsts sevi neuzskatītu.

F

Komentāri (4)

P Pipars 21.12.2013

Atkal tā pati tukšā muldēšana. Kurš ārsts? Vārdu, uzvārdu! Kādiem vārdiem izņirgājās, tieši kā notika tā ņirgāšanās? Konkrētu pamatojumu, kāpēc tu domā, ka ārsts rīkojas tādu motīvu dēļ, kā tu esi izsecinājis!

F Frаnky 21.12.2013

Jums vajag faktus? Kad biju procedūru kabinetā, ar mobilo telefonu paspēju viņus nofotografēt no savas gultas, kad viņi veica apskati. Tas galvenais ārsts bija tas, kurš pa vidu un viņam bija īpaša iezīme, viņš staigāja ar spieķi un nedaudz piekliboja. Jums vēl vajag faktus?

R Romija 22.12.2013

Lasu un domāju...cik stulba ir mūsu tauta...

A Amica 01.01.2014

Laba parodija par šo mājaslapu un tās sūdzību rakstītājiem :D :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes