Stradiņa slimnīca - Uzņemšanas nodaļa

Pilnīgi nekompetenti ārsti uzņemšanas nodaļā!

Pec LOR rekomendācijas atbraucu Stradiņos ar akūta dzirdes nerva neirīta simptomiem. Šo slīmību ir jāarstē pirmās dienās, tad vēl var saglabāt dzirdi. Stradiņos mani apmēklēja divi ārsti, katrs noveltīja man 5 min ( kopā es nosēdēju 6 stundas) un beigās uzrakstīja nepareizu diagnozi. Palaida mājās ar vienām zālēm, kas nav pieteikams lai izārstētos un uzstādīja rēķinu 16 LS!

Rezultāts - dzirde ir pazaudēta, jo laikā neviens neiedeva recepti uz vajadzīgām zālēm! Zāles, ko tie ārsti izrakstīja - nepalīdzēja, jo lai atgrieztu dzirdi bija jātaisa injekcijas! Nauda ir iztērēta!

NEviens man pat neuztaisija Stradiņos analīzes, dabūju tos uztaisīt pēc divām nedeļām (patstavīgi) un izradās, ka man bija infekcija un iekaisums.

Un jā, attieksme! Tie ārsti vienkārši ienist pacientus! Tas ir redzams pēc tā kā tie runā ar tiem. Neteiksi par sevi,bet redzēju kā tie runāja ar pensionāriem! tas ir šausmas, kā ar sūņiem.

JAUTĀJUMS.... KO MAN DARĪT? DZIRDE IR PAZAUDEĒTA NEKOMPETENČU ĀRSTU DĒĻ (no Stradiņiem)!!!!!!!

V

S smīkņa 11.04.2013

Kāpēc tu domā, ka dzirdi varēja saglabāt un tagad tu zini Pareizo/īsto ārsēšanas metodi?

S smīkņa 11.04.2013

Un kas par ārstiem no Stradiņiem tevi vispār apskatīja? Biji pie speciālista ar pierakstu vai vienkārši uz uzņemšanas nodaļu devies?

V vittany 11.04.2013

1) Tāpēc ka tā ir uzrakstīts WIKIPEDIA ar linkiem uz mācību grāmatām.( kā arī citos rakstos, ieskaitot ārstu rakstos publicētās APOLLO)
2) Tāpēc ka tā pateica neirologs, pie kura tiku patstavīgi pēc nedēļas
3) Tāpēc ka tā pateica dakteris no neirologiskas nodaļas, kuram zvanīju un pa telefonu aprkastīju simptomus un vaicāju, vai ir vērs gaidīts rindu pie neirologa vai atkal jāgriežas slimnīcā. Šīs ārst pateica ka problemu jāārstē pēc iespējas ātrāk.
4) Tāpēc ka pec divām nedēļam man asinīs parādas Herpes infekcija, kas ļoti smagos gadījumos bojā dzirdes nervu.

Biju uzņemšanas nodaļā, jo griezties uz turieni man pateica LORS, pie kura es biju 2. saslimsanas dienā.

V vittany 11.04.2013

Es neesmu ārsts, bet paldies dievam šodien internetā var atrast daudz med. literaturās, pieregistreties forumos un parunat ar tiem, kuriem ir lidziga slimiba. Vienīgais to ir jāstūdē! ne tikai man, bet arī ārstiem!

Ārsta kļuda man maksāja dārgi! Nevienam nevēlu pazaudēt dzirdi infekcijas dēļ un ārstu nekompetences dēļ!

O Ome69 11.04.2013

Par visiem simts procentiem jums piekrītu. Ar asinspiedienu 210 tiku ar ātriem aizvesta uz stradiņiem tad 5 stundas tiku marinēta uzņemšanā aukstuma, lidz tiku lidz palatai ka rezultāta ieguvu veselu buķeti slimibu. Tas bija japiedzivo manos 80 gados ?Ko varu ieteikt rakstat iesniegumu veselibas inspekcijai un veršaties tiesā. Ka esmu nolēmusi darit es. Par atro palidzibu nevaru teikt neviena slikta vārda, bet ko lidz viņu operativais darbs, ja pec tam tu tiec nomests uzņemšanā ka tāds suns. Palasat visas sudzības par šo slimnicu google un ari šeit mati ceļas stāvus. Pēc piedzīvota nebrinos ka slimnicas teritorija regulāri atrod mirušus pacientus.

S smīkņa 11.04.2013

Vajag nodokļus sākt maksāt, tad rindas slimnīcā mazākas būs. Cik tad mirušu pacientu Stradiņu slimnīcas teritorijā ir atrasti?

V vittany 11.04.2013

Maksāju nodokļus no 18 gadiem! Un kā?
Vajag iet strādāt par ārstiem ja tiešām gribi ārstēt un jā ir smadzenes, vai vismāz ir attīstīta prasme mēklēt ātrā laikā informāciju!

M mikipelle 11.04.2013

smīkņa ar pratu neiceļas, ja sekotu lidz notikumiem zinatu ka atrasti 2 ka minimums. kads sakars ar rindam slimnica un nodokļiem? visi nodokļi aiziet parex un metalurga glabsanai/

P padomdevejs 11.04.2013

bet kads tad sakars mirušiem ar rindam un nodokļiem? Arsti slepkavo? Ja jau butu arstiem vismaz kaut kads atbalsts un stimuls no valsts, tad jau nebutu tadu problemu.

S sanene 11.04.2013

Smīkņa protams visu zina labāk

V vittany 12.04.2013

Ja mani valsts atbalstītu, es arī strādātu labi ???? tas ir normāls secinājujms? Mani neviens neatbalstīja ne darba mēklējumos, ne studēšanas laikā! Bet tas nedod man tiesības pildīt savas darba pienākumus sliktāk.

Un pie tam cenas slimnīcā ir lielas! cilvēku, kas griežas uz turieni ir daudz! tā kā bizness ir labi attīstīts! Ja kādam ārstam nepatīk viņu atalgojusm, tad jārunā ar tiešo vadītāju neviss jāienist pacientus!

S smīkņa 12.04.2013

Te vēl nav nekādu secinājumu, mans iepriekšējais komentārs bija omei, kurai ļoti patīk 69, domāts. Jo par tām rindām jau ir apnicis klausīties. Tiem, kas pārlieku nopietni to uztvēra, varu vienīgi pateikt, ka nu nevajadzēja.

vittany, lai sūdzība būtu konstruktīvāka, varētu uzrakstīt, kas tie bija par dakteriem, kuri tevi Stradiņos apskatīja, es domāju profesiju. Un, ja reiz esi pilnīgi pārliecināta par savu taisnību, par ārstiem vari sūdzēties, ja nemaldos, MADDEKI.

S smīkņa 12.04.2013

sanene, kur tad Maddalena u.c. tavi pasaku (troļļi kā nekā) tēli palikuši?