Stradiņa slimnīca - Uzņemšanas nodaļa

Šodien sanāca atrasties Stradiņa slimnīcas uzņemšanas nodaļā. Godīgi sakot, ja šodien nebūtu brīvdiena, tad būtu pašvaki gaidīt draudzeni 9h. Protams, formējot papīrus, sieviete, kas mūs apkalpoja, teica, ka būšot ilgi jāgaida un, ka īsākais laiks esot 3-4h , bet 9h jā, iespaidīgs laiks, lai paklausītos citu līdzgaitnieku stāstus, kuri šeit nav pirmo reizi. Bet ne par to stāsts!
Kas ir tā sieviete (stādijās priekšā kā klientu apkalpotāja vai kas tml.), kas ik pēc pusstundas nāk man klāt un prasa kā es jūtos, vai ko nevēlos un stāsta kā mana draudzene jūtas?! Protams, ja nav līdzi telefoni un nevar sazināties tā savā starpā, tad var paprasīt pie izziņu lodziņa, tur šodien bija ļoti laipna un pretī nākoša sieviete, kura arī pēc citu tuvinieku lūguma iegāja "zem ķieģeļa" un pēc tam sniedza informāciju.
Vienā brīdī, tā "apkalpotāja" pienāk, sāk stāstīt, kādus izmeklējumus manai draudzenei taisa, kaut tajā mirklī viņa ir iznākusi uzgaidāmajā telpā un pie automāta pērk ūdens pudeli, tajā brīdī man, godīgi sakot, sanāca smiekli un neizpratne vienlaicīgi.

Piedodiet, bet kā tādā situācijā varu būt pārliecināts, ka šī "apkalpotāja", ikreiz, stāstot man, kā piederīgajam, kas ar to otru cilvēku notiek iekšpusē, ir patiess?

Neskatoties uz šo dīvaino amatu un pastiprinātām rūpēm par klātesošajiem, jāsaka paldies medpersonālam, kuri savu darbu, kaut ilgi, bet izdarīja profesionāli.
Liels paldies, dežūrējošajiem ārstiem!

Armands

V Vivija 20.10.2012

Slimnīcā vienmēr karalis un visu zinoša persona ir apkopeja. Tas ir bijis un laikam arī būs :D
Viņa zinās par ārstu un māsu labāk nekā viņi paši.

D Dace Bogdane 11.11.2012

Nenovēlu kādam nonākt šajā slimnīcā.Nedod Dievs reanimācijā vai pie dakteres Langes. ārsti raud, ka viņiem mazas algas, bet ko saņem pretī slimnieki-pļaukas reanimācijā, tikai tāpēc, ka mediķis nakts dežūrā, atrodoties pie pacienta nevar saldi pagulēt. Stāstu to no savas pieredzes.Esmu visu to izbaudījusi uz savas ādas, bet ja vēl atnāk radinieki apjautāties vai noskaidrot slimības diagnozi, dr. Lange atļaujās nosaukt par IDIOTI citu ārstu klātbūtnē.Lūk tā un vēl daudz ko citu varētu stāstīt ko mūsu cien. dakterīši dara darba laikā..., bet, ja naudiņu neiedosi, tad gatavojies represijām pret slimo.

Z zemeita 25.02.2013

Nonācu šajā slimnīcā decembrī, tieši reanimācijas nodaļā... tādu dakteri Langi nezinu, bet ārsti, kuri mani dakterēja bija uzmanīgi un cilvēcīgi. Radinieki katru dienu gāja pie dežūrārsta apjautāties par manu veselības stāvokli, un vienmēr tika laipni viss izstāstīts, arī nekāda nauda par to prasīta netika. Nebija arī nekādu represiju, ne no ārstu, ne māsiņu, ne sanitāru puses, kaut pavadīju nodaļā gandrīz trīs nedēļas.

A Aija.P. 16.02.2016

Labdien,veletos piebilst,ka biju loti parsteigta,kad ierados NMC centra Stadinu slimnica un ieraudziju savu bijuso audzekni Lieni VEIDENBAUMU,kura cik man zinams nau ieguvusi pamatskolas izglitibu,jo dokumenti vel jo projam atrodas skolas arhiva.Biju kopa ar radinieci un mani tas tiesam sokeja,kad medicinas darbinieks var stradat slimnica pat bez pamatskolas izglitibas.Ceru ka so izlasis ar atiecigas iestades vaditaji un pienems merus.Esmu loti izbrinita vai tiesam musdienas nau nepieciesama nekada izglitiba,lai stradatu veselibas aprupe bez specialitates.