Stradiņa slimnīca - Slikts serviss

Viņš bija dusmīgs, mazrunīgs un nepacietīgs. Neskatoties uz to, ka pacientam ir vairāk nekā 80 gadu, viņš pieprasīja ātras un skaidras atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Nesagaidot šīs atbildes un neļaujot mierīgi atbildēt, vairs nekontaktējas ar pacientu, bet pārgāja uz sarunu ar mani (esmu pacienta mazdēls) . Pēc dažām minūtēm runājot ar mani un nonākot pie slēdziena, viņš teica, ka konsultācija ir beigusies un viņam vairs nav ko teikt. Netika izrādīta cieņa ne man, ne pacientam. Bija tāda sajūta, ka mēs ar vectēvu esam nopratināšanā un esam pie kaut kā vainīgi.

Rupja un bezsirdīga attieksme pret vecāku pacientu maksas konsultācijā. Nevienam neiesaku.

Pa

No Noboby 24.09.2019

Tagad vairs nedrīkst sadarboties ar nevienu cilvēku vārdā Egīls Puķītis

Pa Pavels Adsons 24.09.2019

Iet runa par neiroķirurgu.

Saivii 24.09.2019

Vinjsh ir kas? vaardu,uzvaardu luudzu.

Rx RXX 24.09.2019

“Neskatoties uz to, ka pacientam ir vairāk nekā 80 gadu, viņš pieprasīja ātras un skaidras atbildes uz uzdotajiem jautājumiem“
Ak vai...ārstam nav visa pēcpusdiena, lai iztaujātu pacientu! Ja nekad neesat aizdomājies, laiks katram pacientam ir loti ierobežots, pacientam 8 vai 80 gadu! Stulbums kaut kāds.