Stradiņa slimnīca - Slikts serviss

Viņš bija dusmīgs, mazrunīgs un nepacietīgs. Neskatoties uz to, ka pacientam ir vairāk nekā 80 gadu, viņš pieprasīja ātras un skaidras atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. Nesagaidot šīs atbildes un neļaujot mierīgi atbildēt, vairs nekontaktējas ar pacientu, bet pārgāja uz sarunu ar mani (esmu pacienta mazdēls) . Pēc dažām minūtēm runājot ar mani un nonākot pie slēdziena, viņš teica, ka konsultācija ir beigusies un viņam vairs nav ko teikt. Netika izrādīta cieņa ne man, ne pacientam. Bija tāda sajūta, ka mēs ar vectēvu esam nopratināšanā un esam pie kaut kā vainīgi.

Rupja un bezsirdīga attieksme pret vecāku pacientu maksas konsultācijā. Nevienam neiesaku.

N Noboby 24.09.2019

Tagad vairs nedrīkst sadarboties ar nevienu cilvēku vārdā Egīls Puķītis

P Pavels Adsons 24.09.2019

Iet runa par neiroķirurgu.

S Sudziba 20.05.2022

Šis cilvēks, kas aprunā dr.Puķīti tikai dēļ attieksmes? Jo paši nemācēja atbildēt uz jautājumu? Atvainojiet, bet šis ārsts ir noslogots, viņam nav laika garām sarunām, jo ir jāoperē cilvēki

Saivii 24.09.2019

Vinjsh ir kas? vaardu,uzvaardu luudzu.

R RXX 24.09.2019

“Neskatoties uz to, ka pacientam ir vairāk nekā 80 gadu, viņš pieprasīja ātras un skaidras atbildes uz uzdotajiem jautājumiem“
Ak vai...ārstam nav visa pēcpusdiena, lai iztaujātu pacientu! Ja nekad neesat aizdomājies, laiks katram pacientam ir loti ierobežots, pacientam 8 vai 80 gadu! Stulbums kaut kāds.

S slimais 29.10.2019

Reģistratūrai zvanu trešo dienu.Jāgaida.E-pieraksts pa maksu arodslimību nodaļā pilns līdz gada beigām.Vai tiešām man jābrauc caur pusvalsti lai reģisrraūrā ko uzzinātu.Varbūt jāraksta ierakstīta vēstule.Tā būtu ātrāk un lētāk.

V villis 28.11.2019

Vai Aroda un radiācijas medicīnas centrā var pienemt darbā arodārstu kurš pienem pa pilnu maksu[50 eiro] piecas dienas nedēļā astonas stundas dienā, lai arodslimniekam nav jāgaida vairāki mēneši rindā pa maksu.Pa valsts naudu arodslimniekus Aroda un radiācijas medicīnas centrā laikam nepienem.