www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Par iespējām pierakstīties uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu

Stradiņa slimnīca/ Radiologija - Par iespējām pierakstīties uz magnētiskās rezonanses izmeklējumu

Полный бардак.15 января 2019 года записался на Мрт спины …. Занесли направление в компьютер и сказали позвонят в течении пол года. …ну начинаем: через восемь месяцев приехал спросить когда …ответ ; что вы хотите, пол года это обобщающие, потому, что можем и через год позвонить (ответ в достаточно грубоватой форме) , я сказал понял и уехал. ? 21 января 2020 года ; приехал опять в регистратуры; что вы хотите (до ругани не смогли довести) , посмотрите в компьютере когда я записан, ну и …так год прошел, а вы обещали позвонить через пол года …. Ответ: пол года …восемь месяцев …десять месяцев ……девушки вы заврались……ой …а у вас отказ ………что я лично отказался или вы мне звонили …. Мы никому не звоним. ! ……хорошо дайте ваше направление …так оно уже у вас в компьютере (бумажное я не брал с собой) …. Без направления я вас не
буду записывать (хотя я уже записан) , вас какой доктор к нам посылал …наш или другой …. Ваш. ! …первая работница: записывать не буду! Вторая первой: ну запиши! …. Первая: ладно, давайте вашу Id я вас так и быть запишу. Ушел со словами, что лжецы и записался в “, Ars” крайне не советую связываться со лживыми работниками радиологии больницы Страдиня. За все слова отвечаю.

S

Komentāri (6)

M Mego izmeklētājs 24.01.2020

No kurienes tāds foto?tadas telpas stradinos neesmu redzējis

A Agris99 24.01.2020

Stradiņu renimācijā ir sekojoša attieksme: Ja rokas, kājas, galva vesela, tiek iešpricētas nomierinošas zāles, iespējams arī adrenalīns, un gulošos, kas tikko bija bez samaņas, tiek izraidīti no reanimācijas... Vēlu veiksmi un veselību!

A Agris99 24.01.2020

Nepierakstīju, ka netiek veiktas nekādas izmeklēšanas, ja cilvēks no bezsamaņas atgriežas. Magnētiskā rezonanse netiek veikta un rentgenu ar visiem spēkiem atrunā veikt, jo, redziet, tas ir bīstami!

S SIZOV 24.01.2020

Jums ari veselibu.

M Mego izmeklētājs 25.01.2020

Palika neatbildēts jautājums kur ir fotografēta šī bilde?

M Mego izmeklētājs 25.01.2020

Tiek piefiksēts viss kas tiek ievadits pacientā ,visas darbibas un manipulācijas renimācijas stradinos nav ir reanimācijas un tas ir vairākas kura ir tā par ko runājat?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes