Stradiņa slimnīca - Acu arsts ar uzvardu "Vanags"

Sveiki!
Atbraucu nakti uz slimnicu ar dedzinosu sajutu aci, bija apmeram ap 1 nakti.
Pec registracijas aizgaju uz "acu nodalu" kur man lika gaidit. Atnaca arsts, ieludza kabineta un saka man izteikt savas domas par to ka atbraucu nakti, ka nakti ir jagul, ka jaslimo dienas laika un jadod vinam gulet. Es meginaju vinam paskaidrot ka pats pa naktim parasti gulu, bet ja jau esmu caur visu pilsetu izbraucis lai tikt pie arsta, gan jau ne ta pat vien. Sis "dakteris" pacela vel toni aukstak un turpinaja man izteikt ka esmu nekaunigs un nedodu vinam gulet.

Cienijamais dakteris VANAGS ja jau cilveks nakts vidu izsauc atro palidzibu, brauc uz slimnicu, ne jau atrakciju del.
Nacas panemt taksi, braukt caur visu pilsetu uz ASlimnicu kur dakteri apzinas kapec pie viniem nak cilveki.

Neiesaku griezties pie DR. Vanaga - rupjss, egoistisks narciss.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Dr.Vanaga pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu

donna b 07.03.2013

Kas tad ar aci bija noticis, to tas dakteris noskaidroja? Manam draugam bija lidziga situacija, kad strutoja acs; brauca uz Stradiiem pa dienu un tika pie kada daktera, kas bija loti laipns, izpetija aci un pat naudu nepanema par viziti...

A Ameli35 19.05.2015

Несогласна, очень хороший доктор, внимательный и деньги тоже не взял за осмотр, но правда днем. Всё индивидуально, ещё неизвесто как вы себя вели с ним при встрече, может тоже хамили.

A anda-panda 12.06.2015

Fuj, kā nav kauna apvainot dakteri? Es varu teikt gluži pretējo par šo ārstu. Viens no profesionālākajiem ārstiem, ko pazīstu.

M māris a 13.09.2015

Paldies Jurim Vanagam. kurš vienīgais bija gatavs veikt manas sarežģītās acs operāciju!

V ValdisP 20.04.2016

Tēvam veica kataraktas operāciju.
Operācija ir veiksmīga.
Attieksme bija pozitīva, korekta, ņemot vērā lielo darba apjomu, ko regulāri veic acu ķirurgi - veltītais laiks izskaidrojot operācijas rezultātu un tālāko ārstēšanu - pietiekošs.

в Валентина 12.09.2016

Доктор Ванагс неделю назад сделал операцию катаракты моей мамы. До сих пор под впечатлением от СУПЕРвежливого и внимательного отношения. Давно такого не встречала. Замечательный специалист - всем рекомендую!

D Daina Augule 26.10.2017

Dakteris Juris Vanags - dakteris no Dieva- tā viņu raksturo ļoooti daudz pacientu,kam bijusi saskare . Arī man.(24.10.2017.)
100% pievienojos šim vērtējumam!
Nepateicība esot ''pasaules alga'',bet ...vēlu izturību ,sapratni un pacietību un dažu indivīdu negatīvismu neņemt galvā!
Pateicībā un cieņā! Daina

Pateicos dakterim Jurim Vanagam par ātro labās acs operāciju. Esmu priecīga, ka redzu gaismu, atšķiru krāsas un redzu televizoru .Ļoti liels PALDIES!
Helēna Daujote Brocēnu novadā.

D Dalī 11.06.2018

Dakters savācis visus savus pacientus,lai saraksta šim diferambas,citādi-
ar sarūsējušu naglu-ACĪ !

S Sergej Terentičev 30.09.2019

Хочу выразить большую благодарность доктору Юрису Ванагсу. 14 августа этого года мне сделали две
операции на правом глазу: катаракта и витректомия. Спасибо доктору Ванагсу и всему персоналу за
возвращенное зрение.У доктора Ванагса золотые руки, профессионал своего дела.

D Diana Arutjunova 06.08.2020

Ванагс лучший микрохируг в Латвии. У него действительно золотые руки и он очень чуткий и добрый врач. Возможно он устал и поэтому вам показалось, что он грубиян. Это не так.

С уважением, Диана

T taurenitis 13.04.2022

Paldies dr.Jurim Vanagam par sarežģīto kreisās acs operāciju 15.09.2021. Paldies par palīdzības sniegšanu krīzes situācijā un veikto pēcoperācijas uzraudzību. Mani izglāba no pilnīgi droša kreisās acs aklumu uz iespēju saglabāt kaut kādu redzi. Paldies arī prof. G. Laganovskai un visam personālam. Novēlu labu veselību un gaišumu sirdī.

S SvedraIveta 17.05.2023

Varu tikai noliekt galvu un pateikt lielu paldies par Dr. Vanaga profesionalitāti, attieksmi pret pavisam jau nodzīvojušos aljkoholiķi, kurš atnāk ar aklām, sabeigtām acīm un pēc operācijas redz lieliski !
MILZĪGS PALDIES !