www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Veselības aprūpes iestades dokumentacija

Stradiņa Klīniskā Slimnīca - Veselības aprūpes iestades dokumentacija

Vēršoties ar sūdzību veselības inspekcijā par stradiņa slimnīcas attieksmi pret pacientiem, viennozīmīgi pacients netiek vispār ņemts vērā un stradiņu slimnīcas atbildīgas personas vienkārši atrakstās veselības inspekcijai un veselības inspekcija tikai ieklausās ārstniecības iestādes darbinieku atbildēs, bet pacients ir apmelots un neviens viņā neieklausās. Nav saprotama veselības inspekcijas darbība sūdzību izskatīšanā. Viena no valsts slimnīcām ir stradiņa slimnīca, kura tikai zina prasīt maksu par pakalpojumiem, bet kvalitāte veselības aprūpei ir pilnīgi nepieņemama, kā arī slimnīcas juristi zina tikai kā pacientiem draudēt un vairāk neko. Kad pacients vēlas tikties ar ārstējošo ārstu un galveno māsu, pēkšņi darba nedēļas sākumā darbinieki neatrodas darba. Pacientiem netiek noslēgti un abpusēji parakstīti līgumi

S Sauliite 06.11.2011

Nu ja inspekcijā sūdzējies tik pat nesakarīgi kā šeit, tad jau nav brīnums, ka neviens TEvi neņēma vērā!