Stradiņa Klīniskā Slimnīca - Bardaks

Stradinja poliklinika sama piwet nomer telefona po kotoromu nado zvonitj 4tobi zapisatsa k vra4u opredelennomu. Prinimajut zapisj k vra4u na sledujuwiij mesjac tolko 1 4isla s 8.00 do 10.00. Ja v4era pozvonila tuda 4tobi zapisatj svoego svekra k vra4u na aprelj, koe-kak dozvanilasj, no oni mne skazali 4to na aprelj uze nelzja, tolko esli za 15 lat.Xotja sam vra4 govoril 4tobi on zvonil i zapisivalsja, t.k. ego slu4aj o4enj tjazelij. Oni skazali 4tobi ja zvonila na sledujuwij denj s 8 do 10. ja na4ala zvonitj s 8.00 rovno, no avtootvet4ik postojanno govoril 4to vse operatori zanjati. tak ja prosidela na trubke 40 minut, no nikto tak i ne podnjal trubku.Dozvanilasj ja tolko v 10, 30 do nix. i kogda skazala zapiwite 4eloveka na na4alo maja, oni mne skazali 4to mozno tolko na konec maja. Kogda na4ala sprawivatj: 4to, za 2 4asa 100 4elovek na mesjac uze uspeli zapisatj??? ona ni4ego tolkovogo mne ne otvetili, tolko 4to estj platnie mesta.Logika takaja, 4to pustj 4elovek umiraet...im pofigu, samoe glavnoe 4tobi za 15 lat vse xodili, . Oni sto procentov zapisivajut 4eloveka 3 besplatno, a ostalnim govorjat 4to ostalisj tolko platnie mesta. Nikogda ne poverju, 4to za 2 4asa mozno zapisatj na vesj mesjac ljudej...tem bolee 4to trubku prosto ne podnimali, a ne zanjato bilo.Dorogie ljudi, vot takoe u nas otnowenie k ljudjam, im liw bi zarplatu polu4atj, a ljudjam oni ne 4ewutsja daze pomogatj. liw bi deneg sodratj pobolwe. da za 2 mesjaca 4elovek umeretj mozet, a zaplatitj sej4as 15 lat ne kazdij mozet.urodi odnim slovom.

U

V Vikija 01.04.2011

Diemžēl mūsu valstī poliklīnikās, ja gribi ātri un bezmaksas saņemt pakalpojumu jāstāv rindā - mans piemērs saslimu janvāra sākumā - bezmaksas rinda tikai aprīļa beigās uz USG - apzvanīju visas Rīgas poliklīnikas ; samaksāju 15 Ls tiku jau pēc 2 dienām (tā bija lētākā vieta, citur prasīja 30Ls) :) Februārī izoperēja manu problēmu un tagad esmu atkopusies pēc operācijas aprīļa sākumā. Tātad es sevī ieguldīju naudu, lai ātrāk noritētu mans process. Tāda diemžēl ir realitāte gribi ātri - maksā!!! Jo daudzi tagad grib bezmaksas un tūlīt...

D Dakteris 01.04.2011

Kad Jūs beidzot sapratīsiet, ka rinda ir tāpēc, ka valsts šos pasākumus apmaksā tikai dažus mēnesī un vainīga ir veselības ministrija un valdība???? Un slimnīcai un poliklīnikai un dakterim ir vienalga, jo aparatūra un izmeklējums maksā reāli tos 15 latus, un ir vienalga, vai to maksā valsts vai pacients. Protams, pacientam nav vienalga, bet lai viņš prasa Veselības ministrijai šo pakalpojumu, par ko ir samaksājis nodokļus.

K Ku 03.04.2011

Iemācies rakstīt, kaza. Kas tā par modi panesusies, maukt krieviski ar latīņu burtiem - nav iespējams lasīt... Dzimtā kirillica ir piemirsusies? :P Vai nu raksti savā valodā, vai neraksti vispār.