Stradiņa Klīniskā Slimnīca - Arprats

Vakar biju soka!!!!diemzel nacas meklet arsta palidzibu pec diezgan smaga kritiena no zirga,arsts mani apskatija sezot uz kresla koridora pec tam tiku nosutita uz tomografiju,cilveku nebija daudz bet tomografija bija jagaida vairak ka stunda pec tam man lika gaidit 4 stundas!!!!sedet kiridora ar galvas saapem,un uz jautajumu vai vel ilgi jagaida dakteri loti psihoza veida atbildeja ka tas vel nau daudz daazi gaida lidz ritam,kad beigas sezot viena pati koridora dabuju izraktu kur bija rakstits ejat pie gimenes arsta uz jautajumu vai man ir smadzenu satricinajums arsts atcirta,jus ko neredzat sei skaidri un gaisi rakstits griezieties pie gimenes arsta!!!ja kadam gadas ka vajadzigs travmounkts nekad neiesaku tur griezsties,ja pat atvedis ar atrajiem naksies gulet koridora lidz ritam,un nedod dievs atlausies uzdot kadu jautajumu!

C

N NMP_Feldseris 27.03.2013

Un tas tā arī būs nākotnē, kamēr cilvēki sauks NMP bez iemesla.
95% pacientu tur ir atvesti ar NMP, no tiem 80% ir ar hroniskām saslimšanām un tas tikai tādēļ, ka viņi nevar pacelt savu dirsu uz aiziet pie ģimenes ārsta ar savu 10 gadīgo kaiti...lētāk ir "ātrā palīdzība" un tuvākā NMP iestāde, lielu daļu par izmeklējumiem iztērēto līdzekļu sedz mūsu bagātā valsts!

Conceptcar, jūtu tev līdzi, neesi vienīgais kas sūdzās par PSKUS, un Medicīnu šajā valstī kopumā...bet drīz tas tiks labots, atkal ļoti daudz ārstu izbrauc no Latvijas prom :( Nebūs kam strādāt - nebūs arī tik daudz pacientu.