Stradiņa Klīniskā Slimnīca - antihumānisms

Ar mammu ieradāmies Stradiņa klīnikas uzņemšanas nodaļā. Tur nolēmām uzgaidīt rindas kārtu pēc konsultācijas. Mamma slikti jutās, gribēja, lai izmēra spiedienu un iedot kaut ko pret sāpēm. Mums atteica visi tur apkārt esošie. Teica, lai mēs ejam pie tā ārsta, kuru gaidām, tur arī mēram spiedienu un visu pārējo ( līdz ārsta konsultācijai gaidījām 4h).
Tagad mamīte gastroenteroloģijas nodaļā. Kur māsiņas paiet garām kā suvenīram. Daži medikamenti japērk pašai. Un tas ar ko tur baro... :-( dažreiz tēju neiedod. Ko lai dara tie, kuriem neviena nav Rīgā un nav naudiņas? :-(

Tā nomelēt Paulīti Stradiņu. Līķis 5 reizes dienā zarkā apgriežas.
Un kā but ar Hipokrāta zverestu? Hipokrāts taču nabija pasaules rokzvaigzne vai rezisors.
Bēdīgi...Nav vārdu...

D

K kristine 14.07.2008

Jā Stradiņu uzņemšanas nodaļā, rodas iespaids, ka Tu esi iztraucējis tur "strādājošos", sevišķi varu atzīmēt ķirurgu Alekseju Jerofeejevu, iespējams uzvārdu ersmu atcerējusies nevisai precīzi, bet man izskatījās, ka tam puisim ir nepieciešama psihiatra palīdzība, mani gan tas neskāra, bet es biju spiesta pusstundu klausīties viņā "runājot" ar gados vecu pacientu, večuks tika novests līdz asarām.Vai mūsu medīcīna uzskata, ka mēs viņiem esam parādā, vai mēs maz maksājam par medīcīnas pakalpojumiem???? Nav īsti saprotama šī attieksme pret pacientiem, ...nemaksā? nu tad nestrādā par ārstu, ej strādā tur kur maksā.

K kitija 19.07.2008

Stradiņos kā zināms ir divas uzņemšanas, laikam pilsones būs nepareizajā trāpījušas un tagad satraucas.

A Alex 20.07.2008

Nedod Dievs nonaakt Stradinu slimniicas gastroenteroloģijas nodalaa!Biju tur februaara sakumaa.Aicinu visus, visus pacientus, vinu radus apvienoties un uz visaam arstu un maasinu rupjibaam un aizvainotajaam sejas grimaseem atbildet ar to pasu tikai 3 reizes rupjaak.

N Nora 20.07.2008

Daudzi mājās neēd tik labi kā slimnīcā! Bet uzņemšanas nodaļā patiesi nav jādodas spiedienu mērīt, to daudz ātrāk var veikt aptiekā unvispār jau mīļie nežmiedzaties un samaksājat ģimenes ārstam par vizīti ja jau māte jūtās nevesela, nevis bezjēdzīgi kariniet viņu uzņemšanas nodaļā.

K kristine 20.07.2008

ha, nežmiedzieties pusdivpadsmitos naktī aizejiet pie ģimenes ārsta, interesanti uz kuras planētas ģimenes ārsti strādā naktī.??? Starp citu arī uzņemšanā ir jāmaksā, un pat dārgāk nekā pie ģimenes ārsta, ja pie ģimenes ārsta ir 50 sant, tad uzņemšanā 4 lati.

T tamara 06.08.2008

nemuldiet niekus-musu daudzi pasniedzeji no tas nodalas-superigi cilveki

I IctusCordis 15.09.2008

Nav ko braukt spiedienu mērīt uz stacionāru. Mājās katram ir jābūt savs spiediena mērītājs, ja jau tas tik ļoti uztrauc. Ja ir kaut kādas īpašas sūdzības, piem. samaņas zudums, neciešamas, pēkšņas galvassāpes-sauc ātros! Dārgā tauta! Pārāk daudz gribam saņemt no da jeb kā no malas, nemaz pašiem nerūpējoties par sevi! Padomājiet katrs-cik bieži jūs ejat pie sava personīgā(gimenes) ārsta profilaktisko veselības kontroli??? Griežamies pie med. personāla tikai tad-kad kkas ir atrgadījies!!! :(

: :))) 15.09.2008

vislabak saukt atros, ja ir galigi slikti- vini atbrauks visu izdaris un, ja pavisam slikti, tad ari aizvediis!!
Par ko gan masinam un arstiem smaidit un priecaties, ja viniem pat algas nemaksa normalas, salidzinot ar to, kas viniem ir jadaraslimnicas..Es pilnigi saprotu vinu attieksmi !!

S sabGundegai 15.09.2008

Ja par arstu ies stradat tikai naudas del, tad tie tikai kroplos cilvekus, nevis arstes. Arstam JABUT, nevis stradat tikai kad ieraudzis naudu aploksne.

: :))) 03.10.2008

Protams, ka strada delj naudas, jebkurs cilveks to dara!
ka ārsts, masinas var pilnvertiigi stradaat, ja viņiem jadomaa par to ka uzturet gimeni un nomaksaat rekinus, ka galus savilkt kopaa.
Un tad vel kašķīgie, kaprizie cilveki, kas nak ar negativu attieksmi..Tad jau arstiem jabut ieprogrametiem robotiem..

V Vladimirs 27.02.2009

Neieteicu nevienam arsteties 15 nodaļa Stradiņos pie daktera Sumeraugsa, par parejiem arstiem nezinu.Iestajos uz turieni ar degunu luzumu guleju 4 dienas, kad man izrakstija es pajautaju arstam vai deguns ir taisns vinš atbildeja ka ja un palaida mani majas.Pec tam kad biju apmeklejis ģimenes arsti nacas braukt uz Dzirciemu un bija jataisa operaciju.Lauza degunu pa jaunam un tur guleju slimnica.Ta ka neiteicu nevienam arsteties Stradiņos 15 nodaļa labak uzreiz brauciet Dzirciema.

L liene 01.09.2009

Sodien ar aatrajiem aizveda viiru uz Stradiniem. Aatraa paliidziba ieradaas laikus un dakteres vai praktikantes laipnas.Seedeeju uznemsanas nodalaa, vakars naaca virsuu un saaku nervozeet par lopiniem kuri palika uz lauka, jo aizbraucu reizee ar aatrajiem uz slimniicu. Seedeeju un gaidiiju.Un mana lielaa vaina bija, ka iedomaajos pieiet pie registratuuras un pajautaa- sakiet luudzu cik ilgi apmeeram man buus jaagaida ?Un tad sastapos nevis ar pieklaajigu atbildi un laipnu acu skatu, bet...LASIET.. TUR un TE viss uzrakstiits.Pilniigi apstulbu, jo ar aatrajiem neviens nebrauc uz balli, bet satraukts un izmisis, kurs uz pieklajiigu jautaajumu cer vismaz sanemt pieklaajigu atbildi. Bet nekaa.Taada esot dziive, vina man atbildeeja, kad luudzu tikai pieklaajiigu atbildi.Sievieti sauc Zanda, ja pareizi noskaidroju.Un ja es zinaatu kur pasuudzeeties to dariitu.Ceru, ka Stradina vadiiba man atbildees un pameklees citu darbinieku. Kauns.No visas sirds.

D diana 16.04.2010

Ja runa iet par gastroenteroloģijas nodaļu, tad miniet konkrēti, kuras māsiņas un ārsti ir rupji! Nevaru mūsu nodaļā iedomāties nevienu rupju ārstu! Bet, nu varbūt...runājiet konkrēti! Mums visam personālam ir piespraustas vizītkartes ar vārdu un uzvārdu!
Māsiņas izpilda visas procedūras, ko ārsti nozīmējuši katram slimniekam, kā tad gribējāt, lai katru apčubina...? ...Bet vai viena māsa var to izpildīt 20 pacientiem...? Māsa arī ir tikai cilvēks, ne pārcilvēks, kaut gan brīžam tādai jābūt, slimniekus cilājot mums arī sāp muguras, pēc naktsdežūrām ir paaugstināts asinsspiediens, problēmas ar sirdi u.t.t...
Man, personīgi, pacienti bieži vien ir pateikušies par laipnību, gandrīz katrā dežūrā! Ja iznāk laika, nekad neatsaku pacientam aprunāties, kas viņam uz sirds...kaut gan iznāk reti, visu dienu skrien tā kā vakaros mugura, kājas sāp. Naktīs regulāri cilvēkiem ir sāpes...citam sākas asiņošanas, vēl pacienti iestājas galēji smagā stāvoklī, protams tiem tiek pievērsta lielāka uzmanība, jo īpaši jāuzvaktē!
Ir arī pacienti, kuri var izvest no pacietības, jo darba netrūkst māsiņas skrien visu dienu, pacienti smagi, bet, viens lūk spiež zvana pogu, jo viņš grib ar kādu parunāt...par kuru laiku...? Vai kāds cits naktī, spiež pogu, lai pieceļ nakts vidū sēdus, vai pamasē kājas u.t.t..par ēšanu var sūdzēties slimnīcas virtuvē, jo ēšanu ved no turienes, nodaļā tā netiek vārīta...un zāles- jā, krietni ir samazinātas! Par to var izteikt sūdzību slimnīcas vadībai, jo kādas zāles nodaļā iedod, tādas mums ir! Un, protams, ne no dārgajām...

I ivars 13.11.2010

Savāda sajūta pārņem lasot šīs atsauksmes - viss tik slikts tik slikts... medpersonālam jābūt laipnam, visas vēlmes gandrīz vai jānolasa no pacienta acīm... alga?... kāda nekaunība... medicīnai ir jābūt aicinājumam... tur jau var strādāt arī bez algas, ka tik pacienti... savādi, ja atnāk santehniķis uzlikt kādu blīvīti tekošam krānam (tas nekas, ka pēc nedēļas tas tecēs atkal) tur bez īpašas aizķeršanās mierīgi var iedot piecīti vai pat vairāk..., bet medicīnā?... nē, tas ir nepieklājīji... tā padomju domāšana ir tik dziļi iesakņojusies, ka laikam tikai kaps to izdzēsīs... daudziem cilvēkiem nav nekādas problēmas sapirkties kaudzēs dzeltenās preses izdevumus, lai uzzinātu kas ar ko guļ un vai kāds pilnīgi svešs cilvēks vēl dzīvo ar savu lauleni vai izšķīries..., bet par sevis ārstēšanu? - nē, tas kādam būtu jādara par velti... interesanti, cik pacientu būtu ar mieru strādāt par tādu samaksu, ar šādu nervu slodzi? par ēdināšanu slimnīcā... neesmu dzirdējis, ka kāds slimnīcā būtu nomiris no basa vai novājējis... jā, un ir jau arī iespēja pasūtīt ēdienu no kafejnīcas... beigās gribu piebilst, ka pats neesmu ar medicīnu saistīts, esmu bijis tikai pacients, bet esmu redzējis mediķu darbu un arī viņu pašaizliecību un esmu arī redzējis pacientu stulbumu, kuri laikam iedomājas, ka ir vienīgais pacients visā nodaļā, pie kura gultas visam nodaļas personālam būtu jāstāv...

I inguna grinfelde 05.10.2012

Mammu aizveda ar ātro palīdzību uz Stradiņu slimnīcu. Aizdomas par insultu. Mammai nevarēju būt blakus, jo dzīvojam atsevišķi, un par notikušo uzzināju no māsas dēla, kurš arī nevarēja būt tur. Par cik darbs man beidzās tikai 20.00, gribēju uzzināt kas īsti ir, piezvaniju uz turieni pēc plkst. 19. Man atbildēja, lai zvanu uz 113, jo viņiem tādas neesot. Piezvaniju, uzzināju, ka viņai tur jābūt, jo ievesta slimnīcā viņa ir plkst. 15.50. Atkārtoti piezvanot, man atbildēja, ka esot atraduši, viņa esot vēl rindā, lai zvana pēc kādas stundas. Vakarā uzzināju, ka ievietota intensīvajā, bet klāt es vakarā netikšot, lai braucu rīt. Kad atbraucu viņa bija jau reanimācijā, un atkal klāt nelaida. Naktī viņa tā arī tur nomira. Šoks bija, kad uzzināju, ka nodaļā viņu bija ieveduši tikai plkst. 20.15, un nomira viņa ar milzīgu asinsizplūdumu galvā. Biju dzirdējusi par milzīgajām rindām uzņemšanā, bet pa TV kādā raidijumā skaidroja, ka smagos slimniekus ņemot bez rindas pirmāmkārtām. Rodas jautājums, kas tad ir smagais slimnieks?

I inguna grinfelde 05.12.2012

Ne no katra darba var tik vienkārši atprasīties. Strādāju par sab. transporta vadītāju, un tur tas viss nav tik vienkārši, ja esi maršrutā.

S santuks71 21.08.2013

Tas ir arprats kas notiek stradinos tada apkalposana ka pilnigi vardi trukst, atved pacientu ar atro palidzibu ieved kautkur neko nesakot lidzbraucejam un jagaida 5. stundas tad iznak ara un pasaka nu jus varat braukt majas pec 4.stundam noteiksim diagnozi bet ja atvests no talienes vakara ap21.00 tad ka var tikt maja.Kaut kads stulbums. UN NO RITA PASAKA JUMS VISS KARTIBA KAUT GAN atlaiz ar tada galvas sapem pacientu uz majam .Tadu apkalposanu vajag sodit un nevajaga baidities par to runat.UN VEL SAKA ka viniem algas mazas es vispar daziem labiem vel novilktu algu par tadu darbu. Es visu saprotu ka viniem darbs ir gruts bet tomer ir jabut kautkadai pieklajibai. TAPEC SILTI iesaku centieties taja slimnica netikt, jo tur par pacientu un lidzcilvekiem nedoma tikai laikam gaida ka iedos kadu kukuli tad var but saks intreseties.

M maka 20.05.2014

interesanti, vai katrai manikīrei vai frizierei Jūs ar ik reizi novilktu algu vai ādu pār acīm, ja kvalitāte slikta. salīdziniet ārzemju ārstu un mūsējo algas, tad padiskutēsim... nevienu diemžēl ārstēt arī negribas, ja no paša pacienta sūdi tik lien ārā- tu man to nedadarīji, šito nedaārstēji un vispār tev rokas netīŗas un smaida sejā nav...galu galā mēģiniet paši 11 gadus nomācīties un dabūt pretīm to, ko katrs mūsu valstī strādājošais dabū!
Lai visus viss apmierina kaut cik pieklājīgā līmenī, sāksim ar to, ka vienam otrs ir jāciena. tas gan ir abejādi jāievēro, taču arī pacientiem iesaku mazināt apgriezienus, ja gribat, lai Jūs ciena!!!

S Stidno za vrachei 11.07.2015

2015 gada jaunumi - 11.nod.- kardiologijaa med.personals sit slimniekus. Sudziba tika iesniegta slimnicas administracijaa, atbilde sanemta, vini to sauc par etiskas dabas problemam . Iesaku neievietot sajaa slimnicaa vecus cilvekus.