Rīgas Stradiņa Universitāte - Topošo studentu krāpšana

Rsu mājaslapā ir izvietota informācija, ka uz tiesību zinātņu fakultāti var pieteikties arī uz nepilna laika tālmācību. Nekāda veida cita informācija nav norādīta. Tā kā cilvēkam ir 1. Līmeņa izglītība, bija vēlme turpināt studēt un pieteikties Rsu. Kad cilvēks vēlas pieteikties studijām vēlākos posmos, caur pieteikšanās sistēmu uz nepilna laika tālmācību pieteikties nav iespējams. Sarakstoties ar universitāti, izrādās, ka viņi šādu iespēju piedāvās tikai 1. Semestra studentiem. Man liekas gluži neloģiski, ka universitāte nenodrošina vienādas studēt iespējas visiem studentiem.

L

Komentāri (1)

L Laura Karale 07.07.2022

Tur viss ir tā. Par to, ka lekcija nenotiks, arī nevar laicīgi paziņot. Eksāmenu laicīgi sistēmā ievietot - aizmirst. JF programmas vadītāja tik teic - nevar tā būt!
Lektori - puse drausmīgi pasniedz. Viens tik prot atreferēt likuma pantus, kurus var pašam izlasīt. Par nenotikušajām lekcijām nedz naudu atmaksā, nedz arī video ieliek. Vērtējumus no daža laba pasniedzēja jāgaida mēnesis, kaut gan termiņš ir 6 dienas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes