Rīgas Stradiņa Universitāte - attieksme

Rīgas Stradiņu universitāte ir tiešām aplama vieta it visam. Sāksim ar to, ka komisijai nepatīkot tava darba temats pat ja tas ir ģeniāls, nebijis agrāk, komisija tevi iegāž, ieliek viszemāko vērtējumu un izsmērē visas tavas pūles gar zemi. Kad tu nāc pakaļ savam maģistra darbam pats smieklīgākais ir tas, ka tur vēl rodas problēmas, tad viņi uzreiz Tev nevar atdot tavu darbu, tad tev vēl jāuzklausa nepatīkamas lietas savā adresē ......
Kas tur vispār notiek, cilvēki tērē tādas naudas, studē un dara visu pēc sirdsprāta, lai dzirdētu vēl necieņu savā adresē ejot pakaļ savam maģistra darbam!!!!!!!!!!!!!!!!

D

Komentāri (10)

Z zaptesburka 15.08.2012

dinozauriņ, tāds nu bijis liktenis daudziem ģēnijiem (pie kuriem Tu sevi, acīmredzot, pieskaiti, ja jau darba tematu sauc par ģeniālu), nekas, varbūt vari sevi mierināt ar domu, ka Tevi godās nākošās paaudzes - ja arī šajos laikos netiec saprasts :D

F FlashForward 16.08.2012

Diemžēl šoodien viss ir pērkams, arī tur! Tavs darbs ir štrunts salīdzinājumā ar to, ka uz rezidentūru tur ņem pērkamu, jau sarunātu cilvēku, kurš mācījies knapi sekmīgi nevis to, kuram spīdošas sekmes un atsauksmes!

Liels netaisnība un zaptesburka, laikam arī esi tā, kura visu pērk, jo es ticu autoram, ka viņa darbs nebija slikts vai viduvējs, vienkārši "ZAŽAĻI"!

R rsu 16.08.2012

Sveiks!

Nevajag runāt aplinkus. Saki, kas tieši Tev nepatika un kurā programmā studēji, citādi sanāk, ka nomelno arī nevainīgos. Izglītības prasības RSU ir augstas, tāpēc patērētāja loģika - es maksāju un man pienākas - tur nestrādā. Jāmācās ir dauz, un tam ir rezultāts. Pasniedzēji ir prasīgi pret visiem. Diplomus tur netirgo.
Svarīgi ir saprasts, kas tieši bija Tava darba kļūdas un izdarīt no tiem secinājumus. Vai jau savlaicīgi strādāji pie darba kvalitātes visu studiju gadu u.tml.? Vai runāji ar darba vadītāju? Vai diskutēji un aizstāvēji savu viedokli?

Tieši to pašu varu teikt par rezidentūru. Aplinkus runāt nav jēga. Ja uzskati, ka esi labāks, tad ej un oficiāli aizstāvi savu pozīciju un noskaidro, kādi argumenti bija par labu Tev un kādi- otram.

Veiksmes!

Ar cieņu,
Biedrs no RSU

Z zaptesburka 16.08.2012

FlashFoward, nē, es nepērku, un jau krietnu laiku nevaru saņemties un uzrakstīt bakalauru līdz galam (tiesa, citā izglītības iestādē un citā jomā), bet sajēdzu, ka tā manis pašas vaina. Nav te ko muldēt. Ja darbs būtu tiešām tik izcils bijis, tad būtu ticis cauri.

R rojs2 16.08.2012

kas teica, ka ģeniāls? pats izdomāji vai kāds objektīvs vērtētājs pateica? pēc kādiem kritērijiem noteikts, ka ģeniāls?
Ja nav tādu, tad tu esi kārtējais pašslavinātājs, par kuru var teikt - tukša muca tālu skan.

F FlashForward 16.08.2012

rsu, jā, protams... šeit sevi pataisāt par baltiem un pūkainiem, bet ralitātē tā ir bedre (nerunāju par visām fakultātēm un visiem, bet par medicīnu gan...).

Lai tas ir uz jūsu sirdsapziņas, bet ir varen skumīgi, ka par mediķiem kļūst nevis tie, kas to ir pelnījuši, bet gan knapi sekmīgie.

Patiesība ir zināma.

intel 10.01.2017

Man liekas, ka tieši medicīna, kas tur ir no 100% valsts budžeta ir ļoti labā līmenī - kā nekā medicīnas skola. Bet maksas fakultātes ir zemā līmenī.

Nu jā, bet Rīgas Stradiņa Universitāte galvenā statēģija ir bizness un vairāk ienākumu, viņi ļoti piepelnās ar 1200+ ārzemju studentiem, nez kādas tiem atsauksmes. Ganjau, ka labas, jo laikam jau ka viss uzsvars tiek likts uz viņiem, lai katru gadu būtu vairāk ārzemju studentu, kas maksā. Drīz arī piebūvēs kopmītnes pie RSU, tad ienākumi būs vēl lielāki.

To, ka RSU svarīgāks ir bizness, var jau redzēt pēc YouTube kanāliem. Latvijas Universitāte, LU uploado ļoti daudz lekcijas un pasākumus, bet RSU YouTube kanālā ir tikai REKLĀMAS ar AICINĀJUMIEM pieteikties RSU.

F FlashForward 16.08.2012

Un stāsts nav par mani.
Tā, starpcitu, esmu jurists.

intel 10.01.2017

Ir dzirdēti daudz stāsti par to, ka RSU medicīnā ir drausmīgs noslogojums un stresaini periodi, daudzi nevar izturēt un iet uz 'LU medicīna' fakultāti.

Kā arī diezgan daudzi pazūd no medicīnas. Paziņa stāstija, ka tur ir sadalīti kādās 9 grupās, tie 200 budžeta studenti, un no 25 vai cik tur studentiem grupā palikuši 14 (novembra beigās).

intel 10.01.2017

Kā arī jocīgi ir tas, ka RSU, lai kaut ko izlabotu ir jāgaida vairāki mēneši, jo pasniedzējiem nav konsultācijas katru nedēļu, vai katru otro nedēļu, kā tas ir LU. Saku no LU pieredzes, ka piemēram, tur katru nedēļu bija konsultācija, kurā varēja izlabot visu - gandrīz visos kursos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes