P.Stradiņa sl-cas 11. aritmoloģijas nodaļa - Kukulis

Profesors Oskars Kalējs brīdī, kamēr mana vīra (ievietots nodaļā ar mirdzaritmiju) ārstējošā ārste Maija Vikmane atradās ārpus nodaļas - gaidīju viņu pie viņas kabineta, pirms parādījās šis kungs baltā virsvalkā ar iesirmu bārdu, sākumā frivoli koķetēja, pēc tam jau klaji neglīti un rupji pieprasīja kukuli, paziņojot, ka kolēģe ir nejēga un viņai vispār neesot laika ārstēt nodaļas pacientus - ko es vispār iedomājos, ka gaidu kādu risinājumu. Pajautāja, vai esmu kādreiz bijusi autoremontā? Teicu, ka esmu gan, jo mana vīra profesija ir ar to saistīta. Viņš teica - nu tad tad klausieties uzmanīgi - saprotiet, auto var salabot labi, bet var arī salabot ļoti slikti. Domājiet pati. Tā arī pateica - lai taču viņš (mans vīrs) tur nedēļām guļ. Gribat, lai izveseļojas? Nu viņš jau tā īpaši negribot, bet varētu arī pārņemt lietu, jo klīnisku pazīmju, ka dr. Vikmane nav devusies mājās neesot. Ir rakstāmais ? Teicu ir. Rakstiet - nosauca t. Nr : 29241900 Pajautāju - kā Jūs sauc - Oskars. Kalējs. Teicu - sapratu. Tad piekrītoši pamāja un aizgāja. Vēlāk sastapu viņu vestibilā. Visu jau biju pārdomājusi. Pati esmu mediķis, nekad neesmu ņēmusi kukuļus un arī devusi nē. Ko tādu pārdzīvoju pirmoreiz. Garāmejot profesors cieši skatoties jautāja - nu, kā tad būs?Teicu - paldies, mēs tiksim galā. Par dr. Maiju Vikmani - Vislielākais paldies viņai par sirsnību, iejūtību, sirdsgudrību un profesionalitāti!Pirmoreiz sastapām tik profesionālu attieksmi, vīrs tika izmeklēts no galvas līdz papēžiem, tika izskaidroti slimības iemesli un sastādīts skaidrs turpmākās rīcības plāns. No sirds PALDIES sirdsārstei šī vārda visplašākajā nozīmē - Maijai Vikmanei!

D

Komentāri (1)

N Novērotāja 16.11.2018

Jūs sakāt, ka tika sastādīts plāns, bet labāk uzrakstiet, vai tas Jūsu vīrs izārstējās! Vikmani esmu redzējusi tikai no malas, gaidot vizīti pie sava ārsta -bet tik iedomīgu, augstprātīgu un nepatīkamu cilvēku - ārstu!- meesmu redzējusi!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes