www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Pateicība-ķirurgam-Mārtiņam Liepiņam!

P.Stradiņa KUS-3.ķirurģiskā nodaļa - Pateicība-ķirurgam-Mārtiņam Liepiņam!

Labdien!Lieliski saprotu, ka šeit daudzi izsaka savu neapmierinātību, bet man ir paveicies!Gribu izteikt pateicību un vislabākos vārdus teikt P.Stradiņa KUS-3.ķirurģijas nodaļas ķirurgam-Mārtiņam Liepiņam!Apbrīnojami vienkāršs, sirsnīgs, gudrs, izpalīdzīgs dakteris, kuru ciena ne tikai darba kolēģi, bet arī slimnieki! Dakteris ar zelta attieksmi! Dakteris mani ir operējis un ārstējis, arī savu palīdzību nav liedzis un atteicis maniem mīļajiem tuviniekiem. Paldies-sirsnīgajam ķirurgam! Esmu patiesi lepna un laimīga, ka liktenis man ir devis tādu iespēju tikties, iepazīties un ārstēties tieši pie daktera-Liepiņa! Lai dakterim stipra, jo stipra veselība un sprigans darba solis!Lai vēl ilgi mums visiem dakteris var palīdzēt!Ja gadās kāda ķibele, nu saistībā ar ķirurģiju un atrodaties Stradiņu teritorijā, iesaku meklēt un uzmeklēt jauko, sirsnīgo ķirurgu - Mārtiņu Liepiņu! Lai mums visiem veicas!

G

A Aivars 01.11.2009

Sveiks, visiem!Man arī ir bijusi tāda iespēja tikties un ārstēties pie Liepiņa kunga!Dakteris cienījamos gados, ļoti zolīds un laipns, iecietīgs un tik tiešām ļoti sirsnīgs.Cepuri nost!Dakteris savā-īstajā vietā!Paldies dakterim par manu ārstēšanu!