Paula Stradiņa slimnīca - Vadība iznīcina personālu

Nezinu, vai sūdzība atradīs dzirdīgas ausis, bet kaut kas ir jādara... Kurā slimnīcā meklē ilgstoši māsiņas? Stradiņi. Kāpēc? Tāpēc, ka tur darbs ir, bet alga nav. Ir nodaļas , kur "labprātīgi" personāls paraksta dokumentus par algas samazināšanu. Neviens nedrīkst skaļi protestēt, jo baidās no represijām. Tiek atrasti daudz veidi kā apiet likumus, lai tik par daudz darbiniekam nepārskaitītu naudu. Pat miris ğimenes loceklis nav palīdzības vērts gadījums, kaut likums nosaka 1x pabalsta piešķiršanu. Nauda jāekonomē, un tāpēc viss ir uzskaitē, pat adatas. Valdes personāls ar ievērojamām algām aug, bet māsas spiestas strādāt 3 darbos, lai izdzīvotu. Veselības apdrošināšana nav. Māsām bail par savu veselības pasliktināšanos, jo maz izredžu saņemt atbalstu un palīdzību. Personāls daudzās nodaļās reizēm ir nelaipns. Kāpēc? Kur lai ņem spēku, strādājot ar pārslodzi un tik un tā nespējot pat iekrāt savai veselībai, nerunājot par citām lietām.... Vai tiešām neviens neredz kā mūsu labākie kolēği spiesti doties prom aiz robežas!!! Cik ilgi vēl vadībai patiks " ņirgāties" par personālu?!