www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Sanita Rācene, naudas aizņemšanās, neatdošana

Paula Stradiņa slimnīca - Sanita Rācene, naudas aizņemšanās, neatdošana

Aizņēmās lielāku naudas summu un neliekas ne zinis. Iespējams ari no kolēģiem aizņēmusies. Tad nu ziniet, iespējams ilgi gaidīsiet.
Jau sen izpalīdzu viņai grūtā brīdi. Un ne tikai ar naudas aizdevumiem. Arī visādi remontiņi.
Aizdevu naudu, kad vajadzēja, vienmēr atdeva. Bet tā bija modrības iemidzināšana. Viltīgā aizņēmās lielāku naudas summu un kopš augusta nav atdevusi ne centa. Summa pietiekoša, lai sniegtu tiesā un dota caur banku ar norādēm.
Biju lūdzis lai ieskaita kaut daļu naudas, lai nebūtu iemesla sūdzēt tiesā, bet nē. Pēdējais termiņš bija 31 oktobris. Beigās pat telefonu neceļ.
Žēl Kārlī, ka viņam tāda mamma!

K

H Helsu 01.11.2020

Vismaz bankas parskaitijuma sadala merkis konkreti noradijat, ka ta ir aizdevuma summa un datumu lidz kuram naudas summa ir jaatdod?
Vai ari starp jums ir vienkarsi mutisks ligums?

K kosrem 02.11.2020

Līdz kuram dat., nav. Mērķis,- aizdevums. Tas būtību nemaina. Galvenais, ka ne no rokas Citādi būtu nepierādāmi. Mana paziņa draudzenei aizdeva 1500 latu bez nekā un ar galiem, jo nevarēja pierādīt, ka deva.

M Mego izmeklētājs 02.11.2020

Kura no Rācenēm Sanitām ? Stradiņslimnīcā ir divas

K kosrem 02.11.2020

Kārlim Rācenim mamma.

K kosrem 15.01.2021

Pusi jau atmaksāja, bet tad ieraudzīja sūdzību sāka ņaudēt, ka nemaksāšot kamēr šī sūdzība netiks izņemta. Kad nomaksās, tad tā tiks atsaukta. Viss godīgi. Nebūtu iepriekšējos mēnešus marinējusi, viss būtu pa vecam. Vienmēr naudu aizdevu, kad vajadzēja.

S SANRAC 23.02.2021

Jautājums ir atrisināts.

K kosrem 23.02.2021

Jautājums tiešām ir atrisināts. Paldies Sanitai. Tikai nez kāpēc sūdzības.lv portāls nereaģē. Bet tas jau daudziem portāliem tā ir.