Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Vedera sapes

Sveiki, Plkst. Abpusēji bija 1: 30, sakas vedara sapes, atbrauca atras palīdzības mašīna, man sapeja vedars un nekādas palīdzības netika sniegtas, bet tajā paša laika man atras palīdzības brigādes darbiniece sita pa seju. Ka ari nogību. Izsauca policijas darbiniekus un vini neko nevareja lidzet. Dokumentāciju sastadija bez manis, bez mana paraksta, parakstijas tikai atras palīdzības darbinieki. ! Lai ari varetu palīdzet manai draudzenei mani piecelt, atras palīdzības darbinieki pateica " lai pati tiekot gala "! Kristine Voronenkova! Atgadījums bija 18.09.2017. Ceru uz sapratni un nenotiek citiem cilvēkiem ka man!

C critical thinker 19.09.2017

sita pa seju? nopietni? gribat, lai tam notic?

T Tong Po 20.09.2017

Ja ir sūdzības, kur ne sūda nesaprast no rakstītā, tad šī ir viena no tām!

J Jānis 20.09.2017

Kā to saprast - atbrauc ātrie un sadod pa seju?

R Robyn 23.09.2017

Kas īsti ir Voronenkova un ko nodarīja?

I Ilze 23.10.2017

Cilvēks pat normāli sūdzību nevar uzrakstīt un tad brīnās, ka policija viņai netic... vāks... nu un tiešām - atbrauca ātrie un sasita slimai sievietei seju? nu nopietni :D