Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Ужасное отношение

Доброго времени суток!
Уже нет сил терпеть отсутствие человеческого подхода в больнице Stradina.
Врачи даже толком выслушать не могут, занимаются своими делами, видно что у людей полностью отсутствует желание помогать больным. Сталкиваемся с таким поведением уже не первый раз! К друзьям и знакомым отношение точно такое же. Когда это закончится???

N

T Tong Po 17.07.2016

Es domāju, ka jūsu aprakstītā situācija var mainīties tikai tad, kad Stradiņi atkal paliks par tiem Stradiņiem, kas tie bija agrāk - slimnīca, kurp sūtīja smagākos pacientus, jo šajā slimnīcā strādāja visaugstāk kvalificiētais personāls. Tagad, kad Stradiņi ir pārpludināti ar pacientiem un pilda jau lielā daļā gadījumu Neatliekamās palīdzības funkciju, jo slimnīcas tika vērtas ciet, likvidētas gan Rīgā, gan Valstī kopumā. Slimnīc, kura tiek pārslogota, gribot negribot sāk strādāt kā konveijers.
Lai ko mainītu Stradiņos, jāmaina visa Veselības aprūpes sistēma. Un nekā savādāk!

J Janka 18.07.2016

Vajadzēja ārstu iepļaukārt ar naudas žūksni - uzreiz skraidītu uz pirkstgaliņiem apkārt!