Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts serviss un vienaldziba

Labdien.
Sodien biju norikota uz dienas stacionaru,lai veiktu biopsiju un DT.Ierados ka bija teikts 8.00 tuksa dusa,bet nogaidiju lidz 12.30 un tikai tad nokluvu istaba.Sedesana gaidot bija uz ipasi neertiem kresliem(te nu piestradats pie dizaina,bet par slimu cilveku muguras sapem,jau interese slimnicai nav).Palata pec ilgakas gaidisanas iedeva nomierinosu tableti un mani aizmirsa,ta ka esmu 2.grupas invalide ar hroniskam saslimasanam,tad sajutos pavisam slikti,jo no neesanas palika slikta dusa .Ja un ari solita Dt tika atteikta...nu viena liela vienaldziba.
Ta nu kamer vel vareju pavilkt kajas devos prom,bez biopsijas bez DT.
Varbut tomer varetu nemt vera ari pacientu laiku un izturibu un aicinat uz manipulacijam kaut nedaudz pieturoties pie laikiem.
Ar cienu,Zigrida Skipsna

P pirceja2011 14.12.2017

Neticu.Manai mammai arī ir 2 grupas invalīde. Un viņai ir daudz kaites veselībā. Viņa pa mēnesi ir šajā slimnīcā 4 reizes. Un ne reizi, pret viņu slikti nav izstūrējušies. Varbūt vaina ir Jūsu attieksmē?

I Ilze Vaivode 31.01.2018

Labdien!
Lai noskaidrotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti, lūdzam Stradiņa slimnīcā vērsties ar iesniegumu.

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca