Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts serviss

Reizēm atsūta pa divām reizēm atgādinājumus. Šoreiz klusums. Kļūdījos datumos un laikam plānotā manipulācija paies secen. Bet pieredze rāda, ka personālam dziļi nospļauties par pacientiem. Vai tiešām ir grūti atsūtīt atgādinājumu? Gaidi mēnešiem ilgi un čušš.
Manas mammas māsa gadu gaidīja lai tiktu pie ārsta. Rezultātā slimnīcas teritorijā mira, neaizejot līdz kabinetam. Nu jā, nav jau laika ārstiem pieņemt pacientus, jo jāraujās pa 4-6 vietām!
Man ir paveicies, kardioloģe pieņem pa vienai stundai 3 reizes nedēļā, bet vienalga jāgaida 3-4 Mēneši.

07.08.2023

K

S sannas 07.08.2023

Vieglāk novelt vainu uz citiem. Agrāk bija daudz vienkāršāk. Nebija interneta, nebija telefonu. Cilvēki domāja ar savu galvu un neprasīja, lai viņu vietā domātu citi...

K kosrem 07.08.2023

Agrāk biju veselāks un nebija problēmu kā tagad.

E Edvīnijs 07.08.2023

Skatos, tu tak esi viena banālu frāžu vācelīte. Pie katra otrā raksta kaut ko pilnīgi bezjēdzīgu iedrukā.
Tev pašai gan laikam šķiet, ka kaut ko šausmīgi gudru un dziļu esi pateikusi, vai ne?

RAMONA👀 07.08.2023

Manuprāt, ja ļoti gaida vizīti, tad aizmirst par to nav iespējams.

K kosrem 07.08.2023

Pārāk ilgi jāgaida un var aizmirst. Man tas vecums, kad par alcheimeru jāsāk domāt. Brīžiem tiešām aizmirstu elementāras lietas.

RAMONA👀 07.08.2023

Ja Jums ir tāds vecums, tad jau kalendāru lietojiet. Var atzīmēt tur.

K kosrem 07.08.2023

Jau iesāku kalendāru lietot, bet pie ārsta biju pierakstījies stipri iepriekš. Nosprāgt var kamēr sagaidi! Bija rakstīts ka 08 bet tas bija mēnesis, nevis diena.

T tainsīgatiesa 07.08.2023

Kārtējā lūzer-loha ņaudēja murgi. Tinies uz savu ukropļandiju, vēmekli

T tainsīgatiesa 07.08.2023

Kad tu beidzot nosprāgsi, un būs klusums.

K kosrem 07.08.2023

Ko novēli otram, to saņemsi pats!

K kosrem 07.08.2023

Kļūdīties ir cilvēcīgi! Bet par atgādinājumiem,- tad nevajag tos ieviest.

Velvetpopstar 07.08.2023

Vajadzēja ievietot telefonā atgādinājumu. Pats vainīgs.