Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts serviss

Atbraucu ja bija pateikts ka vajag ļoti steidzīgi operēt. Bet kad atbraucu, neviens neko reģistratūrā nezināja, pēc tam nodaļā atrada manus datus, bet 3 stundas auksta telpā man tagad jāsēž un nesaprotami ko gaidīt! Neviens neko neteica, neviens neko nezin, utt. Priekškam tad vajadzētu braukt tik ātri, neko nedzert, neēst (ka bija pateikts vakar)

06.09.2022

K

E Elina Tilta-Gerika 31.03.2022
Personīgo interešu lobēšana

Dermatoloģe Gerula, tiešām kompetenta ārste, bet nu tā lobē savu papildus darbu Era Esthetic un virza uz turieni klientu. Aizsūtīja pacientu pie ķirurga, tas izmaksāja 95 eur, bet ķirurgs brīnijās kapēc Gerula pati neveica šo manipulāciju.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022

I Ikea 29.07.2022
Nekompetence, nelaipna attieksme.

Dermatologs Gerula Stradińos. Pilnīga neieinteresètība situàcijas uzklausīšanà, vizītes laikà ignorè pacientu un vinja uzdotos jautàjumus,neiecietîba, valsts valodas slikta pàrzinàšana, nekompetence savà nozarè!

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2022