Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts serviss

Ievietojam tēvu uz sirds šuntēšanu, pēc tās nogulēja 2 nedēļas reanimācijā, pēc tās atgrieza pilnīgu invalīdu, izgulējums 4 stadijā par visu muguru un krustiem, ir gulošs, iet zem sevis, vai tiešām personālam nav mācīts slimnieku pozicionēšana, tā nav pirmā sastapšanās ar nolaidību, tikai savas & ģimenes ietvaros, a cik salauztas dzīves ir vēl? Stradiņi ir īstā lopkaituve

19.09.2020

Paradeez 20.09.2020

Man ļoti žēl, ka esat saskārusies ar tadu situāciju, es peronīgi pazīstu, kuri bija rakstījuši sūdzības/paskaidrojumus , gan individuāli, gan grupveida un visur saņemta viena un tā pati atbilde, ka personāls ir pildījis savus pienākumus kā tiem pienakās, ka pacients tika nogādāts slimnīcā jau ar sliktu veselības stāvoklī.visvairāk tas attiecās uz pensionāriem