Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Slikts servis

Labdien.
Biju Paula Stradiņu klīnika. Pirmais ieejot iekšā biju sašutis piekārtie attēli pie sienām šķībi greizi cits vispār nokritis. Otrs iegāju labierīcībās uz poda pat brille nav. Sēžu dīvānā lielajā halle gaidu draudzeni no ārsta nokrīt attēls no sienas ārprāts.
Trešais itkā visur dod numuriņus pie ārstiem reģistratūrā ir arī pieraksts. Mēs nosēdējām pusotru stundu no ārsta ne miņas sen pagājis pieraksta laiks. Pēc tam kad atnāk ārsts tur cilvēki iet iekšā bez rindas bez numuriņiem. Pie kāda velna vajadzīgi tie numuriņi un tie visi ekrāni ja tur staigā visi kā grib. Murgs ne slimnīcā.
Vismaz noalgojiet saimnieku kas uztur kārtību pieliek bildes pie sienām kur sievietes ir uz attēla kas stāsta par vēzi. Nē viss mētājās u, grīdas. Kameras visos stūros nevar paskatīties kā ir bardaka? Tualete briļļu nevar uzlikt. Naudas nav?

09.11.2018

R

L Leo84 09.11.2018

Gribejam brīvu Latviju, dabujam!

M Mego izmeklētājs 10.11.2018

Visās tualetes ir "brilles". Varbut pašam klientam nebija brilles?p.s. par gleznām neatbild slimnīca bet to autors un izstādītājs slimnīca tikai piešķīra telpas

"no ārsta nokrīt attēls"
"no sienas ārprāts"
"Tualete briļļu nevar uzlikt." - Tev, vecīt, vai nu uz skolu - mācīties rakstīt, vai uz RPNS - ārstēties!