www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Sliktakā dzemdību nodala un personāls

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Sliktakā dzemdību nodala un personāls

2018gada septembrī ierados uz dzemdībm bija šoketa ieraugot dzemdību nodalas labierīcības tāāda netīrība,kad uz toleti gāju ar lielu nepatiku visur toletes bija asinis un asinaini papīri arpus miskastes,duša šausmīga nebija ne kur nolikt drēbes, ne normāli nomazgāties atverot durvis uzreiz ir duša kurā jakapj iekša viss aprūsejis un netīrs.Runājot par medicīnas personālu vecmātes super jaukas,bet tās bērnu dakteres un māsinas vienkaršI pretīgas,atnakušas žulti izsist,nakti,kad mazulis gribēja ēst kad gāju pec piena maisijuma,atverot durvis māsina kājas pacelusi man strupi jautāja ko es gribu un sacija kad es vinai trauceju gulet,blaviens tā ir dzemdību nodala kura Mammas,protams,nāks kad vien vajadzēs,dzirdēju,kad vinas vairākām mammam normāli brūk virsū ar pārmetumiem,radās sajuta kad mums katrai mammai ir 10bērni un mēs visas,visu zinām.nevienam neisaku tur bez akutas vajadzības dzemdēt!

08.01.2019

P

Kolta 08.01.2019

Diez kurā klasē māca vārda “tualete” pareizrakstību ?!

"visur toletes bija asinis un asinaini papīri arpus miskastes," - interesanti, kurš dakteris jeb māsiņa tur tos samētaja?
"nevienam neisaku tur bez akutas vajadzības dzemdēt!" - gribētu redzēt kādu, kurš dzemdētu bez akūtas vajadzības.

donna b 08.01.2019

Tur tiesam tira tualetes pa dienu, bet vakaros, kad visas tas tikko piedzemdejusas sievietes nak uz tualeti, tur nav nevienas apkopejas lidz ritam. Attiecigi veidojas meslu skats ar asinainiem pamperiem uttt. Nu par personalu paklusesu. Bet ne neiesaku tur dzemdet ja tas nav jusu tresais berns un ja jums nav kadu realo patologiju.