www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Nevar sazvanit un pieteikties pie ārsta

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nevar sazvanit un pieteikties pie ārsta

Jau 3 dienas meginu sazvanit strādinu slimnīcu lai pierakstītos pie ārsta bet tā vieta lai viņus sazvanītu ik reizi ka zvanu ir automātiskais atbildētājs. Un ar e parakstu ari nebar pierakstities jo prasa iet caur i banku. Vai tiešam jaunuzcelta eka ir tikai smukumam no ārpuses man ir akuts gadijus bet ne sazvanit ne ko nevar jautājums tie ārsti utt tur strāda vai guļ. Viena no vissliktākajam iestādem Latvija . Strādājiet nevis guliet vai sediet skaistuma pēc.

Kolta 07.02.2018

Vai tad ārstiem pašiem būtu jāatbild uz telefona zvaniem?

L Lelde Strauta 07.02.2018

Nu parteicos operatoriem ... visu laiku ka zvanu ta aiznemts tad kapec ir domats tel. Nr lai pie arsta pieteiktos? Ja man steidzami akuts gadijums.un e pasta ari atbilde ir 5 dienu laika . Tur cik esmu braukusi zvanijusi utt vienmer bijis bardaks.piemeram sodien aizbraucot es uZzinu jaunumus ka arsts pie kura man bij jabut nebus bet vinu aizvietos cits arsts bet es par to bridinata nebiju.

H Hellooo 09.02.2018

Sasmējos par daļu, kur rakstiet par atbildēšanu 5d laikā. Pagājšgad caur e-pastu 1x veiksmīgi pierakstījos pie LOR. Uz nākamo e-pastu ko sūtīju septembrī-atbildi vispār pat saņēmusi neesmu vēljoprojām.

donna b 07.02.2018

Ak D, musas, kotletes viss kopa... Kads sakars jaunai ekai ar to, ka Jus nevarat vinus sazvanit? Atstajiet savu numuru, vai tad neatzvan? Un ja Jusu pieraksts nav atcelts, Jus pienems cits arsts, kapec viniem Jus par to jainforme? Kaut kada histerija uz tuksas vietas.

D Dana Dana 07.02.2018

Tak ja pirmo dienu nevar sazvanīt - jābrauc uz citu slimnîcu ! Kur problēma ? Labāk ciest un nervus čakarēt ?
It kā slimnīcu trūkst

veesaa007 08.02.2018

Akūtos gadījumos jāsauc neatliekamā palīdzība vai vismaz jāsakontaktē ar savu ģim. dr.

D Dačukiņš 13.03.2018

reģistratūrā tak dzērājas vecas strādā, darba laikā pazūd no darba pa veikaliem vazājas. Kur vadītāja skatās velns viņu zina.

J Juris72 16.03.2018

Vai Jūs saprotat kādu murgu rakstiet vai arī pati esat jauna vai ne tik jauna dzērāja, kas to publicēja salietojusies?

M miroslava 19.03.2018

Inese, lūdzu nomierinies, pietiek sev pazoru taisīt!