Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nesaprašanās

Lūgums izskaidrot situāciju? Slimoju ar deguna blakus dobuma iekaisumu. Griezos pie speciālista MFD Pārdaugava (tobrīd visātrāk pieejamā speciāliste, bet maksas Dr. , maija plahotina) . Pēc ārstēšanas daktere nozīmēja datortomogrāfiju. Mfd Pārdaugava tobrīd šāds izmeklējums nebija pieejams, tādēļ meklēju tuvāko pieejamo izmeklējuma vietu. Sazvanīju jūsu radioloģijas nodaļu 17. Janvārī un tiku pierakstīta uz 25. Janvāri 8.45 Inga Sūniņa. Reģistratore pārjautāja vai ir nosūtījums, uz ko es atbildēju, ka ir speciālista nosūtījums. Izmeklējuma Cena tad būs 14 eur. Ierodoties uz izmeklējumu 25. Janvārī 8.45 radioloģijas nodaļas reģistratore apskatot nosūtījumu man paziņoja, ka izmeklējums maksā 79eur. Jautāju kāpēc? Viņas atbilde bija, ka es esmu apmeklējusi maksas speciālistu tāpēc Cena ir šāda.
Par izmeklējumu netika izsniegts ne apliecinājums, ne pasaknis par veikto Ergo apmaksu. Reģistrātore bija īgna un nelaipna.
Vēlētos izskaidrojumu, lai turpmāk neveidotos šādas situācijas. [slēpt]@inbox.lv

paldies ar cieņu inga.

28.01.2022

R razors 29.01.2022

Ja ārstam kurš raksta nosūtījumu uz izmeklējumu nav līgums ar NVD, tad par pakalpojumu jāmaksā pilna cena. Tik vienkārši.