Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nepareiza ārstēšana

Labdien, ziemā Paula Stradiņa Klīniskajā slimnīcā ķirurgs Inese Fišere veica neveiksmīgu operāciju. Slimnīcas izrakstā ir pierakstīts: " panākta regulāra vēdera izeja. Vispārēji apmierinošā stāvoklī ar rekomendācijām izraksta. " visas rekomendācijas un ieteikumus vairāku mēnešu laikā pildīju, bet rezultātā tikai ar citiem medikamentiem ir rezultāts, kurus ieteica cits speciālists. Pēc 2 mēnešiem kad biju vizītē daktere fišere ieteica košļāt košļājamās gumijas. Vai tad ar to var ārstēt zarnas? Košļājama gumija veicina siekalu rašanos un veicina kuņģa darbību, bet ne zarnu darbību. Ļoti nepatika ka esmu nomainījusi specialistu. Lūgums nevienam topošajam un esošajiem fišeres pacientiem pirms pateicības sniegšanas pēc operācijām pārliecināties par pozitīvu rezultātu. Vai tiešām pat pēc 8mēnešiem visu laiku ir jālieto medikamenti, priekš kam graiza cilvēku, ja rezultāta nav! Pašreiz esmu tādā stāvoklī, ka bez aprūpētājas nekur un neko nevaru. Ieteikums, neizmantot ķirurga Ineses Fišeres operācijas. Sekas, kā saprotu, var nebūt prognozējamas un pozitīvas. Labāk nekas nav, ir tikai sliktāk.

15.10.2022

U

A annaute 15.10.2022

Nav mazliet par vēlu, lai sūdzētos?

Velvetpopstar 15.10.2022

Tā daktere vispār ir beigusi autoskolu vai viņai arī viņai ir zemākas zināšanas nekā psmstskolniekam, vismaz pēc Jūsu rakstītā izklausās.