Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Nekvalitatīva pārbaude grūtniecei

06.08.2018. Atbrauca grūtniece uz šo slimnīcu par sūdzībām ļoti lielām sāpēm labajā vēdera pusē! Dakteris pie manis atnāca 2h pēc manas ierašanās! Pēc stundas man tika noņemtas analīzes kur māsiņa baidījās no asinīm rezultātā atstājot vēnas zilas! Ap pulkstens 20: 30 man pateica sonoskopijā kas man ir pa vainu un līdz 00: 00 ar bļaustīšanos un ārdīšanos mani izlaida no slimnīcas. 7h grūtniecei nedod ne ēst ne dzert! Pirmā slimnīcas uzņemšanas nodaļa kurā grūtniecei var ļaut mocīties un bez maz vai ļauj mirt nost un viņiem ir vienalga!

Z

Z Zute 07.08.2018

Kāpēc grūtniecēm vispār vēl šajā izgāztuve būtu vēl jāmaksā !

Dainis 07.08.2018

Varbūt jums nepieciešama cita veida speciālistu palīdzība?

J Jeļenа 07.08.2018

Ātri visi uz ceļiem un bučot man kājas! Es esmu grūtniece!

Z Zute 07.08.2018

Nelieku nevienam bučot kājas! Bet tā izturēties nevar! Sanak kad dzērāji ir pirmajā vieta citi pēc tam! Ir laidiet normālus dakterus nevis mācekļus kas neko nezin

P Pagapaga 12.08.2018

Dzērājs, tīnis ar skrituļdēli, grūtniece = visi ir vienlīdzīgi cilvēki.

donna b 07.08.2018

Nu ja esat grutniece vairak par 20 nedelam, tad jadodas uzreiz uz dzemdibu nodalu turpat 6. stavaa un es loti saubos ka kads Jums tur liks gaidit 2 vai vairakas stundas. Bet ja vienkarsi ierodaties uznemsanas nodalaa, tad protams ka tur neviens jums nedos ne est ne dzert ja negulat slimnicaa!

Z Zute 07.08.2018

Mani vienkārši ieveda un visss jo biju no citas pilsētas! Ja es zinātu to kad man jādodas tur tad es arī to pieprasītu! Katra zinaa par so iestādi nav labas atsauksmes

M miroslava 10.08.2018

Slimnīca nav viesnīca, ēdināšana tiek nodrošināta tikai stacionāra pacientiem. Vēršoties otrajā lielākajā Latvijas slimnīcā ir jārēķinās, ka neatliekamās medicīnas centrā ir lielas rindas, jo priekšroka ir pacientiem, kuriem draud dzīvības briesmas (infarkts utt.) nevis ir sasāpējies vēders. Tādiem gadījumiem ir dzemedību nams, kurā šādos gadījumos ir jāvēršas.