www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Kas darās slimnīcas uzņemšanas nodaļā

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Kas darās slimnīcas uzņemšanas nodaļā

Pagājušās nedēļas nogalē atkal pārliecinājos, ka Stradiņa slimnīcas ārsti ar ātro palīdzību atvestajiem slimniekiem stundām ilgi liek sēdēt klīnikas gaitenī. To piedzīvoju pati, kad ar sāpēm mugurā bija atvesta mana māsīca. Viņa man piezvanīja no ātrās palīdzības mašīnas, tūlīt pat steidzos uz slimnīcu un atradu māsīcu, sakņupušu pie krēsla. Nosēdēt viņa nevarēja, bet brīvas kušetes nebija. Gaidījām pusstundu, stundu – mums teica, ka māsu izsaukšot vai pie viņas pienākšot ārsts, taču par mums nelikās ne zinis. Aizgāju līdz informācijas centram, kur arī ir mediķi, lai palūgtu kādas pretsāpju zāles, bet mani diezgan rupji izlamāja. Atlika bezpalīdzīgi noraudzīties, kā māsīca mokās sāpēs. Vienu brīdi jau grasījāmies vēlreiz saukt ātro palīdzību – varbūt cita slimnīca ir gatava mūs uzņemt nekavējoties... Pēc četras stundas Ilgas gaidīšanas mana māsīca beidzot tika uz apskati, un viņai tomēr atklāja problēmas ar nierēm. Bet situācija ir tāda – kamēr tev nav noteikta diagnoze, pret tevi izturas kā pret simulantu – tas ir tik šausmīgi pazemojoši!

23.09.2020

D

V Vilissss 02.03.2020
Slikts maksas pakalpojums

Drausmīgs maksas serviss pie reimataloga Jāņa Arāja.Rindā gaidīju divas stundas virs pieraksta laika.Vairāk nebij laika gaidīt,uzdāvināju viņam samaksātos 40 eur un aizgāju )) ārstē pats sevi ar tādu maksas pakalpojumu dok ))

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Paradeez 23.09.2020

ja jūs atveda ar ātriem un jums jāgaida četras stundas, tad jūs nebijāt ātro prioritāte. ja nebija brīvas kušetes, tad slimnīca jau bija pilna. ātrie nesniedz palīdzību rindas kārtība, bet pēc tās lielākās nepieciešamības, tad nāk pārējie ar akūtam sāpēm. pretsāpju zāles viņi, vienkārši tāpat,nevar dot, jo vēlāk var rasties sarežģījumi. tātad,ja bija jāgaida tik ilgi, tad kādam citam bija vēl sliktāk

A Arnita Goģee 23.09.2020

Šada situācija nedrīkst būt.pirmkārt ir jāveiz izmeklējums.vizuāli nevar noteikt kurš pacients svarīgāks.

A Arnita Goģee 23.09.2020

Šada situācija nedrīkst būt.ir jāveic izmeklējums.vizuāli nevar noteikt kurš pacients svarīgāks.

Paradeez 23.09.2020

ja kādu atved no satiksmes negadījuma, vai kāds ir bezsamaņā, kādam ir vaļēja brūce vai lūzums, kāds ir neadekvātā stavoklī, kādam ir atklāta asiņošana. šie cilvēki nevar gaidīt un viņiem vienmēr būs priekšroka, tapēc tā arī saucās NEATLIEKAMĀ ātrā palīdzība.ja kāds no tādiem cietušajiem ir ieradies pirms jums, viss mediķu personāls būs pie tā cietušā, jo ārstu skaits, uz mainu, ir noteikta daudzumā, tapēc arī ir tā ilgā gaidīšana

mums paareejiem nospraagt?

A Arnita Goģee 23.09.2020

tapeec ka kaads narkoshs ar bembi ie...tur kur nevajag,tad nu to glaabsim?

Paradeez 23.09.2020

Viens no punktiem no Hipokrata zvēresta:

"Es nepieļaušu, ka manu profesionālo pienākumu izpildi iespaidotu pacienta vecums, slimība vai nespēja, reliģiskā pārliecība, etniskā izcelsme, dzimums, pilsonība, politiskā piederība, rase, seksuālā orientācija, sociālais stāvoklis vai jebkādi citu apsvērumi;" Tas attiecībā pret narkomāniem ar BMW.
es jums vienkārši skaidroju kā strādā sistēma. nelaimes gadījumā var nonākt jebkurš, drīzāk nonāks normāls cilvēks, narkomāna vai alkoholiķa dēļ.

A Arnita Goģee 23.09.2020

es Jus sadzirdēju.Jums ir tiesiibas uz viedokli kaa jebkuram.

M Mego izmeklētājs 23.09.2020

Nu teiksim tā stradinos ja jus atved ar ātrajiem tad ātrie jau zino jusu stavokli med iestadei jau pa ceļam ,otrkart ka jus varejat ieklut telpas kur atved ar ātrajiem cilvēki no malas nevar ieklut ,tā ka kautkas stastā nelīmejas .p.s. pretsapju līdzekĺus neviens nedos ja tā nebūs noradijis arsts .