www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Dzmedību nodaļa, bērnu māsu attieksme

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Dzmedību nodaļa, bērnu māsu attieksme

Dzemdības notika 15.02.2019. Gribu izcelt, ka dzemdību kOmanda bija izcila, katra satiktā vecmāte, ārste un sanitāre - cilvēki savā vietā. Izcili profesionāli un laipni cilvēki. Arī bērnu intensīvās terapijas nodaļas darbinieki - izcili profesionāļi! Milzīgs paldies viņiem!
Skarbā realitāte sākās, kad bērnu pārveda no intensīvās uz manu palātu. Lielākā daļa satikto bērnu māsu un viena pediatre bija rupjas, nelaipnas. Man netika izskaidrots kā turpmāk jābaro bērns, kāds daudzums maisījuma jādod, kā un par cik jākāpina maisījuma apjoms, kad es, to nezinot, neizpildīju, izpelnījos, ka tiku izlamāta rupjiem tekstiem. Man, pieaugušam cilvēkam, bija bail ieiet tajā bērnu māsu istabā, bija bail ko jautāt. Viena māsiņa atlāvās atnākt uz manu palātu un mani izlamāt tā, ka, noveda mani lidz histēriskai raudāšanai balsī. Es viņiem teicu, ka nav problēma izpildīt noradījumus, problema ir, ka es nezinu šos noradījums un pat nezinu ko jautāt. Tā bija konkrēta emocionālā vardarbība. Vadībai iesaku pārrunāt ar bērnu aprūpes personālu par saskarsmi ar pacientiem, varbut pat ir vērts iziet kadus lekciju kursus personālam. Tas, kas tur notika ar mani - kategoriski nav pieļaujams.
Ceru, ka šī sūdzība būs stimuls Par maiņām.

12.03.2020

Z

L Lailailai 12.03.2020

Es nesapratu. Pēc dzemdībām man bija jautājums kā pielikt bērnu pie krūts un kā saprast cik izēdis. Ja Jums ir kāda slimība, kas neļauj bērnu barot ar krūti-tad laika izlasīt instrukcijas uz Aptamil pakas jums bija tieši 40 nedēļas. Tur pat viss par vecumu un porcijas lielumu ml sarakstīts.

Z Zane Dakule 13.03.2020

Ziniet, sarežģījumi mēdz būt negaidīti, tādi kuriem nevar sagatavoties. Slimnīcā berna ēdiena devu nosaka pediatrs, arī ēdināsanas apjoma kāpināšanu. Pirmkārt, man nebija tur Aptamil pakas, otrkārt barošana bija jaukti.. man nav jātaisnojas. Vēršu uzmanibu uz klaju rupjibu no personāla puses. Personāla pienākums ir izskaidrot šādas lietas, nevis tērēt laiku rupjām atbildēm. Mammites, kuras tajā laikā bija ar mani, pauž tadu pašu neizpratni par personāla attieksmi.
Kāds tad ir personāla pienākums? Kāpec tas tur ir?
Es nesprotu, kāpēc šeit, šajā saitā tieku turpināta tikt vainota.

L Lailailai 13.03.2020

Domāju jums ir paranoja. Ja pakas nebija, tad maisījumu taisīja bērnu māsas un nesa atbilstošo devu. Par visu tālāko dzīvi , barošanu, režīmu jums stāstīs jūsu bērna ģimenes ārsts.

Z Zane Dakule 13.03.2020

Man ir pretenzijas pret rupju attieksmi, tas šajā tekstā ir būtiskais. Jūs to neuztvērāt un pieķēraties kaut kādam sīkumam.
Jūsu domas mani neinteresē, acimredzot neesat apveltīta ar spēju saskatīt butisko.

L Lailailai 13.03.2020

Saprotu, ka esat vienīgā ar visam iespējamajām spējam, izņemot izlasīt uz pakas vai internetā maisījuma lietošanas instrukciju.