Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - drausmīga attieksme pret pacientiem

2.5 mēnešus nostāvēju rindā, lai ar ģimenes ārsta nosūtījumu tiktu pie dermatologa. Ierados norādītajā dienā stundu ātrāk pirms pieraksta (pēc reģistratūras darbinieku ieteikuma) . Biju pie ārsta 10: 00, pieraksts bija uz 10: 20. Ne pirms manis ne pēc manis vairāk pacientu pie šī ārsta nebija. Piecas minūtes pāri 10 daktere izgāja no kabineta, aizslēdza to un mierīgi, neuzprasot vai ir kāds pacients, aizgāja prom. Nogaidījis pāri savam laikam līdz pulksten 11: 00 nolēmu zvanīt uz reģistratūru, lai noskaidrotu vai daktere vispār vēl būs. Reģistratūras darbiniekiem izdevās dakteri sazvanīt, pēc desmit minūtēm daktere bija klāt. Daktere atnāca dusmīga uzreiz uzbrūkot man, ka normāli cilvēki nekur nezvanot un nemeklējot dakterus laikam bija saņēmusi sutu no priekšniecības) . Rezultātā mana veselības problēma tika izskatīta pavirši, bez kādas slimības diagnozes, analīzes un sīkākiem paskaidrojumiem. Paskatoties uz ādas problēmām no 2 metru attāluma daktere jau rakstīja zāles. Nezinu vai tās tika izrakstītas speciāli, bet pēc šo zāļu lietošanas problēma strauji saasinājās, biju spiests meklēt palīdzību citā ārstniecības iestādē! (protams, maksājot vēlreiz par konsultāciju) dakteres izrakstītās zāles atzina par kaitīgām manām problēmām un izrakstīja zāles lai mazinātu to negatīvo ietekmi.
Vai tiešām Stradiņu slimnīcā dakteriem ir nospļauties par pacientu pierakstu laikiem, un man tagad jājūtas vainīgam par to, ka iztraucēju dakteri kārtot darba laikā savas darīšanas? Gribu atgādināt, ka stāvlaukums Stradiņu slimnīcā ir 3 eiro stundā! (jo ilgāk gaidu rindā, jo vairāk maksāju!)
tas, ka ne pirms, ne pēc manis nebija citu pacientu liek aizdomāties vai rinda ar ārsta nosūtījumu pie speciālista nav mākslīgi uzpūsta, liekot pacientiem, kas grib nokļūt ātrāk pie ārsta izvēlēties konsultāciju par maksu!
Dr. Astrīda bērziņa

19.06.2019