Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Briesmīga attieksme

Vakar es sajutu ļoti stipras kuņģa sāpes,   vakarā aizbraucu uz Stradiņu slimnīcu. Atbraucot, personāls bija ļoti nelaipns, visi pusaizmiguši, uzņemšanā sieviete vispār pārkāpa visas robežas pasakot " ko tu te dari, kuņģa sāpes nav mirstamā kaite, visiem sāp kuņģis, laikam uz darbu vajag rīt iet, ja jau atbrauci". Ļoti rupja, neprofesionāla un nelaipna.   dzirdēju neapmierinātas māsiņas, par to kā savā starpā runā, ka ir apnikuši pacienti, par to kā viņām nāk miegs un par to kā grib uz mājām. Uzmanība man tik pievērsta tikai tad, kad mana mamma atbrauca u un apjautājas, kāpēc bija tik rupja izturēšanās pret meitu, kā rezultātā viss sāka kustēties uz priekšu.
Pirmo reizi devos uz slimnīcu, un noteikti arī pēdējo, jo šajā slimnīcā kāju vairs nesperšu. Šausmīga personāla attieksme! Es saprotu, ka ir nogurums, bet nu visam ir savas robežas! Žēl, ka, sāpju iespaidā, nepiefiksēju "laipnās" sievietes vārdu

05.03.2020

RAMONA👀 05.03.2020

Kad man ir bijis slikti ar kuņģi, pat prātā neienāca braukt uz slimnīcu. Sagaidiju ritu un zvaniju ģimenes arstam. Nevar sagaidit rītu, ir opcija zvanīt ģimenes ārstu konsultatīvajam numuram. Tikpat labi varēji aiziet akūtajā stundā pie gimenes arsta pēc kadas izzinas. To pasu attieksmi saņemtu.

Dr DooM 05.03.2020

Elementāti - iedzer tējkaroti ar sodu ,šī seņču metode vienmēr strādā .

L Lailailai 05.03.2020

Pareizi. Latvijā ir tik daudz slimnīcu, ka galva reibst izvēloties. Nav ko lutināt ar savu kuņģi, un vispār jebkuru veselības problēmu, Stradiņa KUS.

E Ewa777 05.03.2020

24.02.biju Stradiņu uzņemšanā no rīta, super ārstu un medicīnas darbinieku komanda.
Feldšerīte, kas sākumā pieņēma pēc numuriņa arī super laipna kaut bija 6:30 no rīta.
Katram var gadīties būt neomā darbā, visi esam tikai cilvēki.