Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Attieksme, Līdzjūtība

Šodien no rīta manai vecmāmiņai tika veikta smaga sirds operācija, viņa protams atradās sirds ķirurģijas intensīvās terapijas nodaļa. Tā kā visi uztraucamies , zvanīju viņiem un jautāju kā viņa jūtas , manu jautājumu vienkārši noignorēja un pateica , ka viņa tur atrodas un citu info sniegt nevar.
Varētu vispār būt līdzjūtīgiem un pretimnākošiem pret pacienta ģimeni un pateikt vismaz, ka viss ir kārtībā. Bet tā kā par stradiņu slimnīcu ir dzirdēts tikai negatīvais, nebrīnos par šādām strādniecēm

R

Komentāri (8)

davfreim 03.07.2018

Pa telefonu sensatīvu informāciju nesniedz...

Pacco_al 05.07.2018

Tieši tā it īpaši pēc jaunās regulas. Labi, ka pateica, ka guļ tur.

č Čupakabra 03.07.2018

"Bet tā kā par stradiņu slimnīcu ir dzirdēts tikai negatīvais, nebrīnos par šādām strādniecēm" - domājiet, ko rakstāt! Jūsu vecmāmiņu Stradiņi glābj, veicot sarežģītu operāciju! Par to aizdomājāties? Es nemaz nerunāju par personas datu aizsardzības likumu.

M Mistify 03.07.2018

Stradiņi negrib tiesāties par fizisko personu datu pārkumiem. Nevajag uzmest lūpu.

S Saulīte 03.07.2018

Sūdzība nevietā. Ir tāds likums par privāto un sensatīvo personas datu izpaušanu. Informācija par personas veselības stāvokli ir sensatīva informācija, kuru var sniegt tikai klātienē, kad pārliecināsies par identitāti. Telefoniski viņiem var jebkurš pazvanīt un prasīt to un pēc tam izmantot to negodprātīgi.

Kādi jūs visi te gudrinieki! Pat ziniet svešvārdus?

M MarisGarais 04.07.2018

3. personām netiek sniegta nekāda informācija par pacienta stāvokli, kaut tu prezidents būtu. Cilvēks negrib zaudēt darbu savas līdzjūtības dēļ.

Pacco_al 05.07.2018

Tieši tā! Situācijas var pagriezt pavisam savādāk, pēc tam, skries, ķērks un visus apsūdzēs,ka tā jau kuram katram, kas pazvana visu kā baznīcā pie bikts izstāsta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes