Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes Slimnīca - Artūrs Baršķevskis

Jau 9 mēnešus ir neizskaidrojamas iesnas viens Lor sūta pie nākamā. Nonākot pie daktera Baršķevska viņš man pasaka lai pasēžos vel mazliet mājās un būs labi. Apkstot manu dt Saka ka operācija ir vajadzīga, taču kad pienāks vasara man to vairs nevajadzēs. Pie ārsta samaksāju 40e par 5 minūtēm. Labāk Nepaliek, dodos pie cita lor. Ārsts šokā, ka man pieres dobumi ir pilni un operācija ir noteikti vajadzīga. Un kad man ir akūts iekaisums. Taču ārsts neko mav darījis. Uzskatu ka ārsts nedarīja to, kas viņam bija jādara.

12.05.2020

L

V vitols 12.05.2020

Tas ir murgs, lai tiktu pie ārsta bez ilgas gaidīšanas ir bargi jāmaksā! Tam vienreiz ir jābeidzās!
Es tev varu ieteikt ļoti profesionālu dakteri šajā jomā! Dakteris Sumerags man ar viņu bij saskarsme Stradiņos ausu un kakla stasionāra nodaļā. Ja tu viņu meklēsi, gan jau atradīsi, kur viņš tagad ir!