Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Ārstu attieksme pret slimniekiem!

Stāsts ir par Paula Stradiņa klīniskas universitātes slimnīcu!
Man vīrs guļ slimnīcā, intensīvajā terapijas nodaļā.
Runa ir par dr. Klētnieku un dr. Freimani šie ārsti neatrodas īstajā vietā! Uz cilvēka bēdu dr. Klētnieks atbild ar izsmieklu, un pasaka jūsu vīram atlicis tāpat tikai 2-3 nedēļas dzīvot, un mēs "metīsim viņu ārā no slimnīcas"-tā atbil ārsts, kas strādā intensīvās terapijas nodaļā! Kad es palūdzu, lai vēl paārstē kādas dienas manu vīru, jo saslima man mazbērni, lai nesaķertu kādu jaunu vīrusu, par cik imūnsistēma ir novājināta. Ārsts atbildēja "liekat bērnus kur gribat", tās ir jūsu problēmas.
Tad es palūdzu, lai pārvieto uz poliatrīvo aprūpes nodaļu. Dr. Freimanis: man nekas nekur nav jāliek!
Kā ārsts var ar izsmieklu pstrikt, kad jūsu vīrs drīz nomirs,.
Pie kā man vērsties tālāk?
Paldies.

02.10.2022

I

I ilrgjefiho 03.10.2022

Ja nav noslēpums, par ko jūs nobalsojāt vēlēšanās?

T taisnibascinitajs3 03.10.2022

Pazīstu gan Freimani, gan Klētnieku, par dakteriem gan īsti viņus nenosauksi :D