Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Ārsts pat neapskata

Es 28novembri pl 24,30 ierados stradiņos ar drausmīgām pulsējošām galvas sāpēp, bij ari man temp 37.5 mani uzņema slimnīcā noņema asins analīzes, pielika sistemu un iedeva tabl. Priekš galvas sāpēm. Māsina teica lai es gaidot neiralogu. Es gaidīju visu nakti, jau pienāca rīts. Bet no rīta atnāk māsiņa un saka ka neiralogs jūs laiž mājās, es saku kā laiž mājās viņš mani pat nav apskatījis. Neiralogs uzrakstijis ka man ir vīrus, i izraksta zāles galvas sāpēm. Labi dodos mājas, mājās sāka celties temperatura. Parādījās loti spēcigas galvas sāpes, vemšana. Es pl 21izsaucu ātro palīdzību viņi atbrauca un aizveda mani atkal uz stradiņiem. Kad ierados otro reizi tad pielika sistemu, ņoņēma asins analīzes uztaisija galvai rengenu, un pats pēdējai mugurai funkciju kurā atklājās ka man ir mugurkaula iekaisums. Tad mani pārveda ar ātro palīdzību uz infekcijam. Tur atklāja ka man ir meningīts.

02.12.2018

I

donna b 02.12.2018

Vienkarsi arprats :( Veselojaties. Nu kam lai nem not galvu, ka musu medicina lidz sim sausmam ir novesta?

D Dalī 03.12.2018

NeirOlogs raksta ar O.

G Gabi11 03.12.2018

Nu malacis! Visiem esi parādījis savas zināšanas gramatikā? Aizej paņem cepumiņu no plaukta! ;)

D Dalī 04.12.2018

Mugurai taisa PUNKCIJU.Funkciju kā reiz minētais hospitālis nav izpildījis...
Gabi11,-ej ka Tu ar savu plauktu uz IKEA,varbūt šie ievieš to štruntu LV mēbeļu apritē.