www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Apkalpošanas (ne)kvalitāte 40.korpusā

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Apkalpošanas (ne)kvalitāte 40.korpusā

Ir iepriekšējs pieraksts, bet ierodoties tik un tā jāgaida vairākas stundas tikšanai pat līdz kasei.Neredz nekādu kustību,rinda kustas lēni,tik dakteri ar kafijas krūzēm skraida uz priekšu un atpakaļ ,un dakteri grib lielāku algu,Par ko tad lai tiem maksā?par tādu darbu ,kāds vērojams Stradiņu 40 korpusā,te pat minimāla alga netiek nopelnīta.

Papildināts Zenta Alksnīte-Alksne 16.05.2017

Stradiņu universitātes slimnīca ir sliktākā valstī.ĻOTI daudzi mediķi ir rupji un necilvēcīgi.Es izvēlēšos visus ko tik var medicīnas pakalpojumus lauku rajonos ,tur ir pavisam cita apkalpošanas kvalitāte